Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van kibírhatatlan, elviselhete...

Van kibírhatatlan, elviselhetetlen, vagy idegesítő rokonotok?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért idegesítő, elviselhetetlen?


A rokonlátogatásról jutott eszembe.

Apám testvére egy büdös igénytelen ember, nem fürdik, olyan szag-kombója van, hogy nem lehet mellette megmaradni (szerinte elég 2 hetente fürdeni), ráadásul iszonyat primitív a humora, és elég sértő. Beszélgenti nem lehet vele, mert csak kritizálni tud, de ha őt kritizálják, vérig van sértve.



2014. dec. 23. 21:52
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
És sajnos rokonlátogatásnál mindig kell vele találkozni :(
2014. dec. 23. 21:54
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Van, de az ilyenekkel nem tartom a kapcsolatot, és nem látogat őket.
2014. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
És miért elviselhetetlenek?
2014. dec. 23. 21:57
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek van ilyen rokona! Legjobb esetben azt teheted, hogy betegségre hivatkozva nem mész el, de ha mégis elmész, akkor valahogy próbáld meg túlélni.
2014. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Persze, csak kíváncsi vagyok, kinek mitől elviselhetetlen valamelyik rokona, ismerőse :D
2014. dec. 23. 22:02
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nõvérem, kibeszél mindenkit a háta mögött és a szemükbe meg nyálaskodik,ugyanakkor összeugrasztja a jó népet.Annyira szeretném felhivni a figyelmüket,de nem tudom hogyan.En vagyok a centrum,akiben megbizik és tudja,hogy nem adom tovább.Rájöttem, hogy amit én elmondtam neki,mindenkinek elmondta a családban,de ugy teszek, mintha nem tudnám.A következtetést mások szavaiból vontam le.Az anyámat irigységbõl rám uszitotta,mert én jobban bántam vele stb.Itt is ugy teszek,mintha nem tudnék róla.Mindene megvan és nem birná elviselni, hogy mi is haladjunk, sohasem lesz annyim,mint neki.Szóval jobb,ha nem is folytatom,mert csak fájdalmat okoz nekem,pedig én szeretem és lelkiekben mindig támogattam és támogatni is fogom, meert nem vagyok hajlandó olyanná változni,mint õ.
2014. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
2. Tesom :eloskodo, balfek, aki nem fogja fel hogy mukodik a vilag; 4.tesom: mert meghalt , unokaocsem:idegesito hiperaktiv diotoro ; apam: a johiszemusegevel meg tulzott segito kkeszsegevel meg meg aprobb dolgok. Ennyi a max de ha valasztanom kene most a 2.tesom van a csucson.
2014. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egész rokonságom az. Mind irigy a családra - egytől-egyig. Apám testvérei féltékenyek anyámra, évtizedekig ment a hercehurca, aztán apám megunta, és mindnek elmondta, h nem kell hozzánk járni. És szerencsére azóta is tartják ezt a nagyszerű szokásukat. Anyám részéről kevesen vannak, azok is mind phasszok. Hál' Istennek velük se tartjuk a kapcsolatot. Jó ez így. LEgalább ha valaha esküvőm lesz, kevés vendéget kell majd hívnom. :)
2014. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Bátyám. Rettentően primitív, igénytelen, bunkó és érzéketlen. Hiába.. az anyja neveltetése aki ugyanilyen jellemzőkkel tudnék illetni.
2014. dec. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Anyum bátyja. Undorító ember, mint kb. a te nagybátyád.
2014. dec. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!