Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért jó ez neki? Miért...

Miért jó ez neki? Miért cseszeget folyton? -. -

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy az apumnak,anyumnak már sokat nyavalyogtam,hogy jaaaj menyünk már ki az egyik mamámhoz,mert már nagyon hiányolom.ma meglepetés történt.Eljött.nagyon megörültem neki.mivel nem otthon voltam az apummal,anyum meg dolgozott és a nagymamám+az élettársa a lakásunkhoz jöttek én hazarohantam hozzájuk,apum meg szerelt még egy kicsit,és mondta hogy siet mindjárt jön.Szóval hazamentem.ők hátul vártak engem,én odamentem.köszöntem nekik,és be akartam engedni őket,mikor a mamám flegmán megszólal:"se puszi se szia?"

köszöntem,csak nem pusziltam meg őket.na de mind1 is....

Jó talán kicsit illetlen voltam velük.:P

Szóval beengedtem őket.A mamám élettársa normálisan viselkedett,de a mamám flegmán viselkedett,lenézően.Gondolom azt gondolta magában,hogy milyen szhar helyen lakunk+hogy ekkora kupi van.Tett is egy megjegyzést:"anyád dolgozik?"Ő ezt nem normálisan értettem,mint más ember,hanem hogy ekkora kupi van.Már ne is haragudjon,de ha én se apum,anyum nem voltunk itthon+nem várunk senkit,akkor nem pakolunk azonnal tökéletes rendet.Mivel be ázunk felülről arról is tett megjegyzést.Mikor már vagy 10 perce itt voltak kaptak kávét,és beszélgettünk(vágtam a jópofát,mikor rohadtul nem akartam). Akkor elkezdi:"MÁR 10 PERCE VÁRUNK!Mikor jön már az a fhaszkalap apád?"

Ezen eléggé felhúztam magam,de mindig csak mosolyogtam,mikor a lelkem mélyén vissza phofáztam....:P

nemsokára jött apum,és én csak mosolyogtam rá,mert mégsem mondhatom meg neki hogy a drága anyja milyen kedvesen becsüli a fiát+az életét....Apumnak nagyon jó pofizott.Én nem néztem tovább őt,hát bevonultam a szobámba tanulni.Jól meg is voltam mikor apa bekiabált:"Heni,gyere mamáék mennek!".Én kivánszorogtam már mivel ennyire akarják megpusziltam őket.Elköszöntem el is mentek...:D


Szóval az van hogy már régóta ilyen a mamám.Anyum+a másik mamás+nagypapám(aki még él....a másik meghalt)+énnekem megvan a véleményünk róla,de apumnak ezt sose áruljuk el.

tavaly előtti nyáron is sírva telefonáltam haza anyuéknak,hogy elegem van belőle azonnal vigyenek haza!!!(azon a nyáron ők akartak oda elvinni).

Az unokatesóm aki JÓVAL ÖREGEBB NÁLAM ő is sírva ment haza tőlük,mert mama szokásosan hozta a formáját..-.-


Máskor mikor vendégségbe hívott engem+ a szüleimet+ apum testvérét a gyerekeivel.Akkor is beszólogatott az uncsi tesómnak sírva ment ki a konyhából.Akkor is mikor már mentünk haza behajolt a kocsiablakon az uncsitesómhoz és ezt mondta:" na haragudj,ma sajnos nagyon formámban voltam".-.-Azt hiszi hogy ennyivel el van felejtve hogy ő formában volt.-.-Tavaly megint ki mentem,de ezúttal önszántamból.Akkor úgy éltem túl,hogy a nagyobb 20 éves unokatesóm is ott volt,és vele még jó volt is.


Mikor kimegyek és nincsenek ott a szüleim akkor is a másik nagyszüleimről beszélnek hogy jaaaj de könnyű nekik..stb!-.-had jegyezzem meg a másik nagyszüleim azok akikkel egy településen élek.lehet hogy hülyén,rosszul hangzik,de őket szeretem a legjobban.hozzájuk kötődök a legjobban és szörnyen esett mikor fikázta őket!:S


MEG!A nagyobbik 20 éves unokatesómat szereti a legjobban.Mert ő elmondása szerint tökéletes(amúgy nagyon jóban vagyok azzal az unokatesómmal is!:) ).DE engem meg a másik unokatesómat csak lenéz.Hogy mi hülyék vagyunk,semmihez se értünk.-.-


MÁR ELEGEM VAN BELŐLE!-.-


Mikor még vágytam rá hogy lássam akkor elfelejtettem hogy milyen....Még ha baja van azt apum szemébe se meri mondani!


Mit tegyek?Miért nézhet le ok nélkül?miért cseszeget minket folyamatosan?Ezt elmonjam anyumnak?:S



#nagymama #khöcsögség
2015. febr. 15. 19:36
 1/2 tyson01 válasza:
Ezzel nem igazán tudsz mihez kezdeni...a nagymamád egyszerűen ILYEN EMBER, nem bírsz rajta változtatni. Nekem is volt már hogy nagyszüleim megbántottak( önszántukból vagy akaratlanul) és nekem is szarul eset...de túl tettem magam rajta (még ha néha eszembe jut és roszul esik akkor is). Ja és ha szólsz anyukádnak szerintem az csak még több vitához vezetne. Próbáld meg elviselni, más lehetőség nagyon nincsen... 16/F
2015. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem a nagynéném ilyen csak talán picit elviselhetőbb...szerintem ne találkozz vele csak ha muszáj vagy nagyon hiányzott és azért látni szeretnéd...ha felhúzza az agyad akkor fog a telód rakd be a fülest és hallgass vmi zenét...nekem mindig beválik ;) és akkor legalább nem hallom ha valamit beszól...és mosolyogva tűrök mindent :D ;) 14/l
2015. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!