Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért pletykálnak rólam a...

Miért pletykálnak rólam a rokonok, hogy 24 évesen (ismét) a szüleimmel lakom?

Figyelt kérdés

Állandóan ez a téma a családban, persze nem a szemembe mondják, csak visszahallom.

3 évig az exemmel éltem albérletben, 8 hónapja költöztem haza.

Dolgozom, gyűjtögetem a pénzem.


Miért kell ezen csámcsogni?


2015. febr. 16. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Röviden: szarni le. :)
2015. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nincs más dolguk. Talán kárörvendenek is hogy szakítottál a barátoddal. A sekélyes emberek ilyenek. Ne foglalkozz velük. Ha visszahallod mondd meg a hírhozónak hogy nem xy-nál laksz tehát semmi köze hozzá, csak rád és a szüleidre tartozik. Hátha visszamondja a pletykálónak is :-)
2015. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert nincs jobb dolguk. Ezért. És amúgy meg "nem a szemembe mondják, csak visszahallom." Szóval majd ha szemedbe mondják akkor foglalkozz velük. Addig meg felesleges.
2015. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt nehezményezik, hogy nem állok a saját lábamon. Bár nem értem ez miért elvárás.
2015. febr. 16. 20:47
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Rengeteg 24 éves él a szüleivel, mert pl. tanul. Te meg dolgozol és teszed félre a pénzed. Szard le a sok gyökér rokont.
2015. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
82%
Mert a rokonok ált.barmok
2015. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Reggel 5kor indulok dolgozni, és este 6 körül érek haza. Pénteken munka után, és szombat délelőtt pedig iskolába megyek. (felsőfokú képzésre járok)

Tehát semmi időm nem lenne házimunkára, bevásárolni stb.

2015. febr. 16. 21:04
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Én meg negyvenéves nő vagyok, és mióta hazajöttem külföldről, a szüleimnél lakom. Besegítek a költségvetésbe. Bőven lenne pénzem lakást bérelni, de szeretem a szüleimet, meg ők is engem. A párkapcsolatért meg nem vagyok oda, alapvetően leszbikus vagyok, de ahogy mondják: nincs nő, nincs sírás.

Lakhatnék egyedül is egy külön lakásban, magányosan, de ahhoz baromira nincs kedvem.

Ja, és letojom, hogy ki mit gondol arról, hogy most épp a szüleimmel élek. Különben meg nem is gondolnak semmit, szerintem.

2015. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de 24 évesen még szerintem a többség vagy a szüleivel él, vagy ők fizetik az albérletüket/házukat és ez régebben sem volt alapjába véve máshogy.
2015. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 megadeth18 ***** válasza:
54%
Nem kell. Sajnálom, ha ilyen rokonaid vannak. Ha a szüleidnek nem gond ez, akkor csak élvezd az otthon töltött időt, 24 évesen nem elvárás semmilyen fajta különélés. Jól teszed, hogy félre teszed a pénzed, és felsőfokú képzésre jársz. Ezek szerint a rokonaid vagy nem jártak középsuli után sehova, és 18 évesen leléptek valami csávóval/ csajjal, vagy ha igen, akkor meg ők sem voltak 24 évesen különállóak, szóval akkor saját magukat beszélik ki kvázi, nem téged. Nem az az élet célja, hogy a lehető legfiatalabban elhúzz otthonról és csak a pénz miatt legyen egy élettársad, hanem keresd a boldogságod! Jól teszed, amit teszel, ne a rokonaid véleménye érdekeljen.
2015. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!