Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti anyukátok is magában beszél?

Ti anyukátok is magában beszél?

Figyelt kérdés
Most már többedszer hallom, hogy anyu magában beszél. Normális ez? Egyedül van a konyhában, szobában, és beszél. Még nem tudom, mit, mert rám szólt, hogy ne hallgatózzak! Kezdek kissé félni.

2015. márc. 20. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Komoly kérdés? Gondolod, hogy minden anyuka magában beszél, mert ez olyan tipikus anyukás dolog? :D


Nem, az enyém nem beszél magában.


De biztos vagy benne, hogy magában beszél, és nem csak telefonál? Mostanában kezdődött a dolog, vagy már régen is ilyen volt?

2015. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Anyukám állandóan magában beszél. Leginkább a teendőit sorolja fel, vagy gondolkodik, és néha igazat ad magának egy "ja.." szóval. Én csak nevetni szoktam rajta,hogy ilyenjól megbeszéli magával a teendőit, legalább sosem unatkozik.

Szerintem próbáld meg kihallgatni mit beszélhet, de lehet, hogy csak feszült és így próbálja levezetni. Amíg téged nem bánt, addig ne félj tőle.

2015. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, komoly kérdés.
2015. márc. 20. 19:24
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem telefonál. Hogy pontosan mikor kezdődött, nem tudom, de biztos nem régóta. Tavaly még nem hallottam ilyet.
2015. márc. 20. 19:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Az enyém csak morgolódni szokott magában. Nem lehet, hogy a tied is?

Ha ezt kizárod, meg minden egyéb normális választ, akkor figyelj rá nagyon, és ha biztos vagy benne, akkor beszélj más felnőttel!

2015. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó, megpróbálom meghallgatni, hogy miket beszél.
2015. márc. 20. 19:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy stresszben van és jobban tud koncentrálni, ha kimondja, amit fontosnak tart
2015. márc. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szokott, zsörtölődik magában mosogatás vagy pakolás közben. Viszont az ő esetében, neki is könnyebb hangosan gondolkodni, megnyugtatja. De nem azért, mert ez tipikus "anyukás" dolog. Nem mindegy, hogy miből is áll, hogy magában beszél valaki.


De egyetértek az előttem szólókkal, emiatt önmagában nincs miért tartanod tőle.

2015. márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hangosan gondolkodik,szerintem nem probléma,sokan teszik ugyanezt.

Sokan hangosan tanulnak,az is tipikus.

2015. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is magammal megbeszélek néha 1-1 dolgot, és mindig igazat adok magamnak:D 21 N
2015. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!