Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek bunkóság lenne...

Szerintetek bunkóság lenne nem elmenni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy anyámék azt akarják, hogy menjek át az egyik rokonomhoz aki 1-2 évvel fiatalabb nálam. Én szívesen mennék, de most olyan szinten fáradt vagyok, hogy kínszenvedés volna a számomra az egész... Igaz, csak néhány utcára laknak tőlünk, de kevesebb mint 3 órát aludtam az éjjel, és most annyira nincs kedvem. Az is igaz, hogy már rég nem találkoztunk, de most tényleg nem szeretnék menni. A gyomrom is kavarog, mert tegnap eléggé összevissza ettem. Anyám azt mondja, hogy muszáj mennem legalább egy órácskát, de abból mindig az van, hogy 9-kor megyünk haza... És nekem még az az egy óra is sok jelen helyzetben. És még hajat is kellene mossak. Anyám azt is mondta, hogy ha nem megyek el, akkor az a kapcsolatunkra fog kihatni (a rokonommal), és hogy ő biztos számít arra, hogy megyek. És anyám is úgy veszi, hogy majd megjelenek nemsokára, de olyan szinten nincs erőm, és hajat is kell mosnom, és még sok dolgom van... Szerintetek is bunkóság lenne nem elmenni? És hogy mondjam meg anyámnak? (már mondtam neki, de azt mondta, hogy várnak, és hogy majd menjek utánuk...)

2015. máj. 9. 18:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
1 órát kibírnál, de kifogást gyártani ugye könnyebb.
2015. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Anya fáradt vagyok és nincs kedvem menni, majd át megyek valamelyik nap. Ennyi.

Gondolom a lakásból erőszakkal kirancigálni csak nem fog.

2015. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy már mondtam neki, hogy fáradt vagyok, de azt mondta, hogy majd máskor alszom és, hogy ez nem kifogás. Most is aludtam egy órácskát, csak aztán hívott, hogy menjek már...
2015. máj. 9. 19:07
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerűen nem mész. Most lehet majd haragszik, holnapra elfelejti.
2015. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát az én anyám nem olyan... De mondjuk engem nem is az zavar igazán, hogy még napokig haragszik rám, hanem az, hogy a rokonaimnak kb. azt mondja, hogy azért nem megyek, mert fontosabb számomra a gép és, hogy sz@rok rájuk, és így csöppet sem előnyös képet alakít ki rólam a rokonaim szemében. Meg persze megbántani se akarom az unokatesómat, csak most egyszerűen fáradt vagyok és nincs kedvem játszani, hogy hű de jól érzem magam én is... Jobban esne az alvás.
2015. máj. 9. 19:16
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Nem mész aztán kész.

Az elsőre ne hallgass, nem bírja elviselni hogy felnőttként is csicskul a szüleinek és úgy ugrál ahogy neki fütyülnek. Másnak se legyen jó.

2015. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan miért kellene átmenned ahhoz a rokonhoz? Ígértél neki valamit, vagy megbeszéltél vele valamit? Vagy csak anyád szervezkedett? Hány éves vagy, hogy anyáddal vitázol, nem pedig a rokonodat hívod fel, hogy feltétlenül ma akar-e találkozni veled?
2015. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ami kimaradt: megbeszélt programon szó nélkül nem megjelenni egyébként igen, oltári bunkóság, függetlenül attól, hogy ki beszélte meg. Ha nem akarsz menni, akkor is szólj a rokonodnak.
2015. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Vagy menjek el? Mert nem szeretnék gonosz lenni... De ajj... közben meg olyan fáradt vagyok, és anyám is utál már, igazából nem is tudom, hogy miért, de nem szeret. És ha ő nem szeret akkor apám sem, mert mindenben követi anyámat. És a tesóm is szintúgy... És nem akarom, hogy ezért most mindenki még jobban utáljon, és ne szóljon hozzám, vagy ha mégis akkor is csak a szememre hányja, hogy én milyen rossz ember vagyok, egy utolsó senkiházi stb..
2015. máj. 9. 19:19
 10/19 A kérdező kommentje:
Én eleve nem tudtam róla, egészen ma délutánig, amikor is hazajöttem. De anyám mindig is a hátam mögött szervezkedett, és ígért meg a nevemben találkozókat, úgyhogy gondolom azt hiszi, hogy már megszoktam. Amúgy 13, és az unokatesóm 11.
2015. máj. 9. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!