Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek bunkóság lenne...

Szerintetek bunkóság lenne nem elmenni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy anyámék azt akarják, hogy menjek át az egyik rokonomhoz aki 1-2 évvel fiatalabb nálam. Én szívesen mennék, de most olyan szinten fáradt vagyok, hogy kínszenvedés volna a számomra az egész... Igaz, csak néhány utcára laknak tőlünk, de kevesebb mint 3 órát aludtam az éjjel, és most annyira nincs kedvem. Az is igaz, hogy már rég nem találkoztunk, de most tényleg nem szeretnék menni. A gyomrom is kavarog, mert tegnap eléggé összevissza ettem. Anyám azt mondja, hogy muszáj mennem legalább egy órácskát, de abból mindig az van, hogy 9-kor megyünk haza... És nekem még az az egy óra is sok jelen helyzetben. És még hajat is kellene mossak. Anyám azt is mondta, hogy ha nem megyek el, akkor az a kapcsolatunkra fog kihatni (a rokonommal), és hogy ő biztos számít arra, hogy megyek. És anyám is úgy veszi, hogy majd megjelenek nemsokára, de olyan szinten nincs erőm, és hajat is kell mosnom, és még sok dolgom van... Szerintetek is bunkóság lenne nem elmenni? És hogy mondjam meg anyámnak? (már mondtam neki, de azt mondta, hogy várnak, és hogy majd menjek utánuk...)

2015. máj. 9. 18:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Na jó, nem bírom... Elmegyek! De aztán egy szava ne legyen senkinek, hogy gonosz vagyok! Nem hiszem el...Mondjuk nekem már így is mindegy. De ajj.. Annyira nem szeretnék menni. De mindegy. Pont ettől élet az élet.:)))
2015. máj. 9. 19:32
 12/19 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsi, hogy itt magamban "beszélek" csak egy kicsit ideges vagyok. De már jobb. :D
2015. máj. 9. 19:34
 13/19 anonim válasza:

Ez a beszéd! ;) Elmész, s ha még ott is fáradt vagy, mivel rokonokhoz mész, kimented magadat, s ledőlsz egy szabad ágyra pihenni.


A hatos válaszolótól kérdezem, hogy az első válaszadó miért lenne csicska? Valószínűleg jó a viszonya a szüleivel, szereti őket, s úgy gondolja, az a minimum, hogy ha megkérik arra, hogy ne a tv előtt döglődjön vagy éppen egy este ne a haverokkal menjen szórakozni, hanem a családdal együtt töltse azt rokonoknál, akkor azt simán meg tudja tenni. Azért, mert neked rossz a kapcsolatod a szüleiddel, nem más a csicska. Old meg a saját problémáidat, s ne vetítsd ki másokra.

2015. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hagyd 13-as, mindenki magából indul ki. Csak vagyok olyan felnőtt, ha be van ígérve egy rövid látigatás hétvégén, nem hajmosásra meg fáradtságra hivatkozva mentem ki magam, hanem átmegyek kicsit és alszom másnap.

Első voltam.

2015. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%
Nem vetítem, de ha nekem nincs kedvem valamihez amibe bele akarnak kényszeríteni főleg 3 házzal arrébb ,ahová bármikor mehetsz akkor nem megyek, csak azért, hogy más kiélje uralkodási vágyait ;) A gyerek nem kutya, hogy parancsszóra ugorjon , mert a szülőnek mehetnékje van.
2015. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Uralkodási vágy... Vicces vagy 15-ös... :) Szitu: anyud szeretne egyvalamit, míg te valami mást. Anyud azt szeretné, hogy az legyen, amit ő szeretne, ez számodra uralkodási vágy. Te az szeretnéd, hogy az legyen, amit te szeretnél, ez számodra a normális. Van még ilyen vicced? Ha igen, tartsd meg magadnak! ;)
2015. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
amikor odaértetek, látványosan ájulj el vagy okádj a szőnyegükre
2015. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végül elmentem és ott voltunk 10-ig, de mindegy... Legalább most senki nem mérges rám. :D Egyébként 14-es igazad van abban, hogy ha be van ígérve egy "rövid" hétvégi látogatás, akkor menjek is el, és ne mentsem ki magamat ilyen hülye kifogásokkal, de ez részemről nem volt megígérve, anyám ígérte be nekem, hogy én is megyek és akkor tudtam meg amikor aznap hazaértem. És szerintem az nem oké, hogy anyám nekem ezeket beígéri, nyugodtan felhívhatott volna, hogy tudok e menni, vagy amikor még otthon voltam megkérdezhette volna. Mert ez mint később kiderült, nem aznap lett kitalálva. Nem beszélve arról, hogy anyám állandóan helyettem ígér meg dolgokat, és én csak később tudom meg. A kedvencem az volt amikor délután 7-kor felhív, hogy hol vagyok már, mert nekem már rég az unokatesómnál kéne lennem. Erre megkérdeztem, hogy miért? És így derült ki, hogy aznap náluk alszom, és fél hétre kellett volna odamennem... És nekem valahogy ez egyáltalán nem szimpatikus, hogy az utolsó utáni pillanatban tudom meg, hogy nekem találkozóm van. És ezt mondtam is neki, de ő mindig azt mondja, hogy ő már szólt nekem, pedig nem. De mindegy. Lehet, hogy ezt az egészet csak én fújom fel, és közben meg semmiség. :D De szerintem ezt a kérdést már hagyjuk, mert végül elmentem, ott voltam, hazaértem, túléltem. Kár tovább rágódni ezen, azt hiszem. És még egyszer köszi a válaszokat.
2015. máj. 10. 14:28
 19/19 anonim válasza:
Hasznos lehet egy asztali naptár, amibe legkésőbb az előző nap végéig anyud beírhatja, hogy aznapra mit tervezett be neked, mi az, amiről nem szabad elfeledkezned, mit beszéltetek meg. Ezt akár reggel suliba induláskor le is fényképezheted a mobiloddal, aztán egyértelmű lesz az újabb vitatott helyzetben, hogy kinek volt igaza, illetve ez azért is jó, mert napközben ott van nálad, és bármikor ránézhetsz, ha úgy érzed kiment valami a fejedből.
2015. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!