Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rokonok hogy képesek összevesz...

Rokonok hogy képesek összeveszni a pénzen egymással?

Figyelt kérdés
A szomszéd üres telket megörökölte 3 testvér egyenlő arányban, abból 2 el akarja adni, a 3. pedig nem. Na most úgy összeveszett az egész családjuk hogy már halálosan is megfenyegették egymást, sőt engem is be akarnak vonni a hülyeségeikbe. Az egész telek nem ér többet 800 ezer forintnál.
2015. máj. 16. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Akik el akarják adni azok adják el a 3.-nak.
2015. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ez igen gyakori a testvérek között, hogy összevesznek a pénzen és ennek semmi köze ahhoz, hogy mekkora összegről van szó, sokkal inkább a kapzsisághoz.

Sajnos az én családomban is előfordult már, hogy a rokonok egy 5 szobás, hatalmas telkes ház öröksége mellett összevesztek egy gázpalackon, meg az ágyneműn. Én szégyelltem magam helyettük.

2015. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is veszekednek a szomszéd telken, ami annyival cifrább, hogy egyik örökös testvér már meghalt és a gyerekei akik örökölték a részét, kiskorúak.

Lassan 10 éve tart a dolog. Akkora nagy dzsungel van azon a telken, hogyha valaki is megveszi valaha, tuti jóval áron alul, gondolom el tudjátok képzelni milyen lehet egy 10 éve nem gondozott szőlő gyümölcsfákkal tarkítva.

Mi amúgy örülünk, mert nincs szomszéd és nem is lehet oldalról belátni a telkünkre, szép zöld vadregényes a kilátás. Csomó szép énekes madár szokott ott lenni meg aranyos sünik.

Minket is akartak hívni tanúskodni, de megmondtuk, hogy mindegyik ellen fogunk tanúskodni, mert egyiket se láttuk szinte soha amíg a nagypapa élt, azóta nem hívnak szerencsére ezügyben:)

2015. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!