Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet így valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet így valaha is barátnőm? Valaki van vagy volt hasonló helyzetben? Nektek végül hogyan sikerült legyőznőtök azt a belétek táplált gondolatot, felfogást, hogy ti olyan csúnyák vagytok, hogy sosem lehet barátnőtök?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos arról van szó, hogy engem több éven keresztül abban neveltek, azt hitette el velem a suli, az utca, a családi környezet, hogy csúnya fiú vagyok és egy lánynak sem fogok kelleni sosem.


Így ez az évek alatt úgy beépült a jellemmembe, hogy a középsulis éveim alatt és utána is kb. 20-21 éves koromig totál elfogadtam, hogy nekem csak nézni szabad max alányokat, de próbálkozni értelmetlen, mert úgysem kellene senkinek sem egy ilyen srác.


Ez végül ott teljesedett ki, amikor is a meditáció felé vettem az irányt és aktívan meditáltam majdnem két évig, minden egyes nap, reggel és este. Ez alatt teljesen sikerült elérnem egy olyan mennyei boldogságot, hogy csak is a meditációra tudtam gondolni, hogy egy magasabb lénnyé fogok válni és akkor majd nem szenvedek a lányok okozta hiánytól. Fura mód, akkoriban valóban jobban bírtam, hogy nem szexelhettem és nem csókolozhattam, igaz előtte sem volt semmi ilyen jellegű tapasztalatom lányokkal, se egy kézfogás, se egy randi. De aztán tavaly nyár elején, május vége felé történt valami. Egy lány feltűnően megbámult a buszon, nem tudom miért, de elindult bennem onnantól kezdve valami más jellegű vágy, hirtelen másra vágytam, nem érdekelt többet a meditáció, hirtelen abbahagytam és csaka lányok kezdtek érdekelni, akármerre láttam, szebbnél szebb lányokat láttam és teljesen átalakultam, nem érdekelt, hogy csúnya vagyok és azt nevelték belém a középsulis diáktársaim, otthon a húgom, hogy én egy csúnya, undorító külsejű srác vagyok és sosem lesz barátnőm. Nem érdekelt, csak a vadászat izgatott és azóta csak is a lányokra hajtok. Annyit sikerült elérnem, hogy prostinál elvesztetttem a szüzességemet, illetve bulikban smároltam idegen lányokkal, egyelőre ilyen szinten tartok, a barátnő továbbra is eléggé elérhetetlennek tűnik, de már nem érzem olyan lehetetlennek a megszerzését egy lánynak, ráébrdetem, hogy ki kell gyúrnom magam és jól kell öltözködnöm, illetve a kommunikációmat kell feljesztenem lányokkal, illetve a gátlásaimat és belém táplált félelmeket, negatív, rossz szándékú emberek gúnyolódásait semmibe vennem. Ma már észrevettem, hogy nem is egy lány fordult vissza utánam utcán, a szemezések pedig szinte minden hetesek. De volt olyan hét, amikor 3 nap is szemeztek velem lányok a buszon. Kezdem úgy érezni engem becsaptak éveken keresztül, azt mondták egy ronda, esélytelen senki vagyok, aki egy lánynak sem kéne, erre fel akkor miért is néznek meg lányok, vagy szemeznek velem vagy fordulnak utánam utcán? Lányok van olyan, hogy ronda fiúval csináltok ilyeneket? De egy ideje már neten is kapok olyan véleményeket lányoktól, hogy helyes vagyok. Nem mondom, hogy nagyon sokan, de volt már pár, ha egy lánynak is tetszem, akkor gondolom akármilyen külsejű, jellemű másik lánynak is tetszhetem, jól gondolom? Persze nem a legszebb lányok tolonganak neten értem, hanema csúnyácskák, de volt már példa, hogy nem is egy szép lánynak is bejöttem, csak kapcsolata volt. Nem sértéskén a csúnyácska lányokra, de több önbizalmat ad, ha szép lányok fejezik ki, hogy helyes vagyok, mert akkor szívesen vágnám azok képébe, akik folyton csak táplálták belém ezt a sok negatív szöveget arról, hogy ronda vagyok és esélytelen a lányoknál. A legjobban az fáj, hogy épp a húgom tette ezt velem folyton, amikor fiatalabbak voltunk, de persze tudom, hogy most is lenéz és nincs valami jó kapcsolatunk továbbra sem. Neki ráadásul mákja van, mert szép lett és bárkit megkaphatna, akit csak akar.



2012. jún. 24. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
hány cm magas vagy ?
2012. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért kérded? Amúgy alacsony, csak 165.
2012. jún. 24. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bocs a kifejezésért, de szarjál bele mindenkibe aki hátráltat. Próbálj csajozni, menj el olyan helyekre ahol sok lány fordul meg, pl disco. Ha ott sikerül, akkor bárhol sikerül.
2012. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 18:13


Igen, ezen vagyok, ez így szépen és jól hangzik, de elhiheted, hogy nem könnyű. Eddig részegen sikerült smárolnom lányokkal buliban, de nem voltak az eseteim távolról sem és még akkor finoman is fogalmaztam...

Nem akartam ezt hangoztatni, de ha már szóba hoztad, csak muszáj volt, hogy láthatod próbálkozom.


Viszont józanon ha leszólítok egy lány élőben folyton azt érzem, hogy hogyan nézhetek mos tki vajon, bejövök neki, vagy túl csúnyának lát? Akkor bepánikolok és hirtelen jön a betáplált program, hogy csúnya vagyok és tuti nem tetszem neki, amitől már is elmegy a kedvem és nem tudok igazán vidám meg laza lenni, na meg persze, hogy így lekoptatnak, bár lehet tényleg nem jöttem be nekik külsőre és nem csak a belső érzéseim magamról rontották el a helyzetet.

Igazából mindig ezt érzem, ezért sem szeretek kimenni utcára sem, mert ha néz valaki az is zavar, hogy miért néz, biztos csúnyának lát mindenki, pedig én helyes szeretnék lenni, de mégis csak ez a belémbeszélt érzés van, hogy ronda vagyok, már úgy bemesélték, hogy elhittem és a részemmé vált. Még akkor sem hittem el, amikor egy lány szólt, hogy bejövök a barátnőjének, csak tök flegmán mondtam egy igen?, de nem mertem lépni. Nem lett belőle semmi, bár nem is igen volt esetem a lány, igazán má rnem emlékszem, jó pár éve volt, amikor úgy 15-16 lehettem, lehet akkor még szebb is voltam, pedig akkor kezdték el bemesélni nekem, éreztetni velem, hogy csúnya vagyok.

2012. jún. 24. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Már hogyne lehetne? Igaz, egy kép sokat segítene a küllemed értékelésében, de sokszor nem is a genetikán múlik a szépség. Megfelelő öltözködés, egészséges táplálkozás, jó frizura, ápoltság, ez mind-mind beletartozik. Szerintem ideális lenne először baráti viszonyokat kiépíteni számodra vonzó nőkkel. Először is, mert így megtanulsz viselkedni a lányok társaságában, felszabadultabb és magabiztosabb leszel, mivel egy baráti kapcsolatnál lényegesen kevesebb a megfelelési kényszer, mint egy szerelemnél. Másfelől viszont nagyobb esélyed lehet kapcsolatot kiépíteni egy ilyen baráttal, amennyiben egy hullámhosszon vagytok. Azt sem szabad elfelejtened, hogy valaki vonzónak talál-e vagy sem, attól is függ, hogy milyen kapcsolatban vagy vele. Tapasztalatból mondom, hogy akit szeretünk, azt automatikusan szépnek, vagy legalább is szebbnek látjuk, mivel a szeretet (legyen az akár baráti is) arra ösztönöz, hogy az ember legjobb tulajdonságaira koncentráljunk.

Viszont írtad, hogy flörtöltek már veled. Nos, ha ez több lánnyal is megesett már, akkor mindenképpen kell valamilyen vonzerőnek lennie benned. Nem vagyunk azért olyan gonoszok, hogy csupán hülyéskedésből kacérkodjunk egy számunkra csúnya fiúval. Persze, vannak ilyenek is, de nem gyakori.

Amit még tehetsz, az a belső értékeid kihangsúlyozása. Legyél nyitott, érdeklődő, legyen meg az általános műveltség. (Bár a fogalmazási stílusodból lejön, hogy egy intelligensebb ember vagy, csak ezt ne felejtsd el kihasználni.) Ha sokoldalú vagy egy beszélgetés során mindig van témád, így kevésbé leszel zavarban.

Mondanám, hogy küldj képet magadról, de nem hinném, hogy az én véleményem túlságosan mérvadó lenne. :)

Ami igazán fontos, hogy ne legyél elkeseredve! A természet harmóniára törekszik, így minden ember szép a maga módján.

2012. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vegyél be nyugtatót.
2013. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hogy áll azóta a helyzet?
2019. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!