Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nálatok a családban van...

Nálatok a családban van fekete bárány? Van olyan személy akiről nem hisztek el, hogy a rokonotok?

Figyelt kérdés
Én csak 170 cm vagyok az ikerbátyám 181, mindkettőnknek acélkék szemünk van és barnás-vöröses-szőkés hajunk (valahogy olyan minden színű XD), a bőrünk olyan sápadt, az a tipikus tejfehér. Mikor elköltöztünk a szomszédok el voltak ájulva tőlünk, azt mondták biztosan azért nézünk ki így mert félvérek vagyunk... aztán látták a testvérünket. És itt jön a történet lényege, van egy húgunk, de annyira nem hasonlít ránk, hogy az hihetetlen. Barna szem, barna haj és még a bőre is sötét! A bátyámmal azért küzdünk, hogy végre hízzunk valamit (nyáron edzeni szeretnénk, izmosodni), neki pedig elég megennie egy zacskó gumicukrot és felmegy egy kiló! A szüleinknek nincs barna bőrük, apa kifejezetten fehér, anya normál. Honnan örökölte ezeket a húgunk? Egyik unokatestvérünk sem ilyen. Ők is azok a cérna vékony lányok. Az idősebbik szőke, fekete (olyan sötét barna, hogy nem látszik a szembogara) szemekkel, a húgának pedig szintén ilyen sötét szem koromfekete haj. De ez ő bőrük is tejfehér. Senkit nem ismerek a családból aki olyan mint a húgunk. Mindenki ledöbben, mikor megtudják. Nálatok van ilyen? Van a családotokban ilyen dolog? Vagy ismerősnél?

2015. máj. 27. 21:53
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Apukám az a tipikus Német férfi. Anyukám pedig nagyrészben magyar, róla azt tudom, hogy az egyik nagymamája ázsiai volt
2015. máj. 27. 22:19
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem aggódik, inkább azért írta ki a kérdést, hogy lejárassa a húgát.
2015. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Felénk nem erre használják ezt a kifejezést. Van a családunkban fekete bárány igen, unokabátyám, aki többet volt már börtönben sajnos, mint kint... Na, ő a fekete bárány!
2015. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Ha nem ismerik a válaszolók (a legvalószínűbb, hogy nem) hogyan tudnám lejáratni előttük? :D Én csak feltettem egy kérdést. De azt írták akkor, hogy semmi, gond. Különbözhet ennyire. De azért még fura a dolog.
2015. máj. 27. 22:22
 15/39 anonim ***** válasza:
79%

A genetika nagyon rejtélyes dolog. Pl. egy ismerösöm és a párja barna hajúak és barna szemüek. A gyerekük meg vörös hajú zöld szemekkel, ráadásul göndör a haja! :-) És tutira ö az apa

Szóval szerintem nem kell aggódnod amiatt hogy esetleg a postás hozta volna a hugodat.

2015. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
72%
Na és hogy néz ki a postás?
2015. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
69%
8 Tanultál történelmet? Érettségiztél belőle? Akkor tudhatnád, hogy nem csak romáknak van kreol bőrük, hanem Magyarországon Török megszállás is volt ám, több mint 100 évig, beza:D
2015. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Már rákérdeztem anyánál, azt mondta akkoriban egy nő volt a postás. XD
2015. máj. 27. 22:36
 19/39 anonim ***** válasza:
80%
Én természetes világosszőke hajú, kék szemű vagyok világos bőrrel, szüleim és nagyszüleim mind barna hajúak, anyukám felől mindenki barna szemű és kreolosak (nem cigányosan). Szerinted? :) Mamám szerint teljesen olyan vagyok, mint az ő nagymamája volt.
2015. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
(Apukám felől, ahol akiket ismerek kivétel nélkül kék szeműek)
2015. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!