Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nálatok a családban van...

Nálatok a családban van fekete bárány? Van olyan személy akiről nem hisztek el, hogy a rokonotok?

Figyelt kérdés
Én csak 170 cm vagyok az ikerbátyám 181, mindkettőnknek acélkék szemünk van és barnás-vöröses-szőkés hajunk (valahogy olyan minden színű XD), a bőrünk olyan sápadt, az a tipikus tejfehér. Mikor elköltöztünk a szomszédok el voltak ájulva tőlünk, azt mondták biztosan azért nézünk ki így mert félvérek vagyunk... aztán látták a testvérünket. És itt jön a történet lényege, van egy húgunk, de annyira nem hasonlít ránk, hogy az hihetetlen. Barna szem, barna haj és még a bőre is sötét! A bátyámmal azért küzdünk, hogy végre hízzunk valamit (nyáron edzeni szeretnénk, izmosodni), neki pedig elég megennie egy zacskó gumicukrot és felmegy egy kiló! A szüleinknek nincs barna bőrük, apa kifejezetten fehér, anya normál. Honnan örökölte ezeket a húgunk? Egyik unokatestvérünk sem ilyen. Ők is azok a cérna vékony lányok. Az idősebbik szőke, fekete (olyan sötét barna, hogy nem látszik a szembogara) szemekkel, a húgának pedig szintén ilyen sötét szem koromfekete haj. De ez ő bőrük is tejfehér. Senkit nem ismerek a családból aki olyan mint a húgunk. Mindenki ledöbben, mikor megtudják. Nálatok van ilyen? Van a családotokban ilyen dolog? Vagy ismerősnél?

2015. máj. 27. 21:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
56%
Én egyáltalán nem hasonlítok egy családtagomra sem. Se külsőleg, se belsőleg. Apámra, anyámra sem, a postásra sem. Szóval megvagyok róla győződve, hogy anyámék egy bokorban találtak, törölközőbe csavarva.
2015. máj. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Figyu

A férjem alig magasabb a szüleinél, szürke szem, svédszőke haj..

A család tagjai mind krolos bőrüek, kék szeműen, fekete hajúak, szinte kékesen világít egyik reszrő, másik részről sötétbarna...


Ott odáig fajult, hogy a szülei elváltak végül... Pedig az apja az apja.. De evekig ezzel (is) mérgezte az apja a kapcsolatukat, hogy biztos nem..

Pedig azon felül, hogy a tesó a legmagasabb csalátban, mindenkinél minimum 10cm-rel és mások a színeik...kiköpött masok..

Nagyon hasonlítanak egymásra..


Fejetebárány:

Nálunk az anyukám az, jó értelemben véve...

Mintha részéről senki nem lenne rokon...

9. Gyerek

1 tesó öngyilkos

1 tesó börtön töltelék, hajléktalan

1 nek rendezett az élete meg úgy ahogy.. 3 nak alkoholista a férkne.

Köztük egynek csúszik a kupling..

A többieket nem ismerem, meghaltak gyerekként, vagy az én születésem előtt..


Egyébként hasonlítanak nagyon egymásra.. Mégis lehet, hogy kakukkfiőka anyu...(vércsoport miatt sejthető)

Ami miatt más anyu:

Másképp gondolkodik, kezel dolgokat, annyira mas jellem.. Meg a tesói mszerint is.. Ugyanonnan jöttek megis.. Ő kiáll magáér.. Tud a pénzzel bánni... Okos.. Stb.. Ez egyik tesóról sem mondható el..



A genetika csodákra képes egyébként..,, én az ük mamámra hasonlítok, és egy nagyon távoli rokonra egy picit...


A családban mindenki könnyen barnul, én a30évem alatt sosem voltam egesz nyaras napozás után sem.. Egyszerűen nem fog meg, lesz egy halvány egészséges színem ha leége k azután 3 naap és eltűnik .. Egyébként betegesen feher vagyok...

2015. máj. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

én ismerek olyan családot, ahol van két iker. az egyik vörös lány, a másik szőke fiú. van egy harmadik lány, ő meg fekete hajú.

alkatra is tök mások, bőrszínre is , meg ugye a haj. úgy hogy 2 barna hajú szülő volt.

tényleg érdekes tudomány a genetika, simán lehet, hogy nagyszülőknél sem jelent meg, egyik ágon sem.

gondolom ott voltak anyukádék amikor született a tesó, szóval ha akkor is ilyen volt nem cserélték el, ha felmerült benned.

2015. máj. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
35%
32# komolyan képes valaki emiatt elválni? én csináltattam volna egy apasági tesztet, még akkor is ha piszok drága.. előbb mint a válás.. komolyan milyen emberek vannak.
2015. máj. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
45%
azt mondják az oregek, hogy 7 ágig vissza ut minden. Tehát orokolhette valamelyik osotoktol is.
2015. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
85%

Sima genetika:


fehér bőr-vörös haj-- homozigóta recesszív ( azaz apai és anyai ágon is világos típust örököltetek ti ketten, de ez a világos jelleg akkor jön elő csak, ha apai és anyai ágon is megkapjátok) génekre utal.


Apukád valszeg szintén homozigóta recesszív


anyukád pedig heterozigóta domináns ( azaz ő anyai vagy apai ágról világos, másik ágról sötét jegyeket örökölt és a sötét jegyek dominánsak, de a világos jegyeket is hordozza genetikusan.)


Húgotok valszeg szintén heterozigóta domináns. Az, hogy sötétebb, mint anyutok, meg hízékony stb. nem jelent semmit. ( Illetve sok mindent, a színkombinációt a Mendeli genetikán túl elég sok minden befolyásolja)


Ebben az esetben, 50% esély van arra, hogy világos jellegű ill. sötét jellegű utód legyen. Semmi misztikus és örökbefogadás nincs itt.



Mellesleg a kérdésednek tényleg van egy kis "lejárató" mellék"íze". A TÖKÉLETES családban (még az uncsitesók is!!) itt van ez a kis nyomi.. Fujj, nem is rokonunk! - kb ez jön le.

Szégyelld magad, kicsilány.

2015. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

:D Köszönöm a válaszokat. Lehet tényleg valami ősünkre hasonlít. Ma megkérdeztem a biosz tanárom is meg mutattam neki egy családi fotót. Először jót elvigyorgott, hogy biztosan a postás... de eztán megszánt engem és a bátyám és nagyjából felvázolta a helyzetet. Azt mondta kb. amit ti is. :D Teljesen lehetséges.

Ui.: Az uncsitesóink tényleg nagyon szépek. :$ (De pszt! Ezt a világért se mondanám a szemükbe. :D)

2015. máj. 28. 18:37
 38/39 anonim ***** válasza:

34..

gondolhatod, hogy nem ez volt az "igazi" ok..

egy normális, működő házasságban eljut odáig az emebr, hogy komolyan feltételezi, hogy nem a gyereke a gyereke?

nem

valami el volt csúszva após fejében...

2015. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Te aztan g3ci jo testver lehetsz kerdezo, gondolom valo eletben is rendesen erzekelteted vele hogy ő nem tartozik kozetek...
nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!