Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti elmentek olyan családi...

Ti elmentek olyan családi összejövetelre, ahol nem látnak szívesen?

Figyelt kérdés
A férjem unokaöccsének lesz a születésnapja, és minket is meghívtak, mint eddig mindig. De az utóbbi pár évben eléggé levegőnek néznek.
2015. júl. 5. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Biztos hogy nem mennèk el!

Megjátszani, hogy jól érzed magad, közben pedig nem!?

Mert biztos, hogy nem èreznéd jól magad, ha tudod hogy nem szeretnek..

Szerintem ne menj!

2015. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Semmit sem muszáj!

Első voltam..

2015. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem,mert én sose szerettem megfelelni senkinek.Ha meg nem fogadtak szívesen akkor minek erőltetnetek a dolgot.Így jártak ,ennyi.
2015. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Elmegyünk mindig, mert hívnak, de igazából apám tesójáék nem igazán kedvelnek minket, meg irigyek is ránk. Nem vagyunk felvágósak, minket is így tanítottak, hogy a pénz nem minden és nekünk, gyerekeknek még amúgy sincs etc. De ezt a helyzetet valahogy élvezzük!😀 Irigyek ránk és mindig mindenben utánozni akarnak minket, de dolgozni nem akarnak, gyereküket anya nevelte... Sokszor rávágják, hogy nekünk könnyű, holott apukám másik városban dolgozik, csak hétvégén látjuk, anyukám is sokat dolgozik. Arról mi nem tehetünk, hogy ők nem tudnak elmenni minden nyáron 3-4x külföldre + télen síelni, szóval így jártak! Mi is hívjuk őket mindig és el is jönnek, nem tudjuk a családtagjainkat megválogatni...
2015. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én se szívesen mennék el. De valahogy mindig bennem van az, hogy hátha már változtak, és megint olyan jó hangulat lesz mint régen.
2015. júl. 5. 14:42
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Miért hívtak meg ha nem látnak szívesen? Az ilyet soha nem értem. Egyébként nem mennék el, max. ha a férjemnek nagyon fontos lenne.
2015. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet csak családi kötelességből.
2015. júl. 5. 14:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Menjetek el, köszönjetek be, surranjatok el:)
2015. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem mentem el szülinapozni, csak a férjem meg a gyerekek. Elegem van ebből az álszent "szeressük egymást, mert egy család vagyunk" dumából. Nagyon köszönöm a válaszokat, hogy szántatok egy ilyen piszlicsáré kérdésre időt, köszi!
2015. júl. 5. 20:35
 10/12 anonim ***** válasza:
igen, muszáj volt, pont így, a párom rokonaihoz, illett mindig megjelennem, holott senki nem volt rám kíváncsi.
2015. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!