Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek hagyjam szó nélkül?

Szerintetek hagyjam szó nélkül?

Figyelt kérdés
Sógornőm kiírja facebook oldalára: "ennyit a családról... :(" Én írok neki üzenetet,hogy Mi a probléma? Ha gondolja,akkor szívesen meghallgatom. Válasz nem érkezett pedig fent van képeket posztolgat stb. Így első felindulásból gondoltam megírom neki,ami jön, másodikra kikérem kívülálló véleményét. 6 hete szült és mindenért hisztizik, mindenki sajnálja. Most például az a baja,hogy még nem látogattuk meg,de ő is jól tudja,hogy nem jókedvünkben. Párom messze dolgozik szombat este jön, hétfőn hajnalban megy. 30 hetes kismama vagyok,még velem sem tudott eljönni 1orvosi vizsgálatra sem,mert szabira sem engedik el. Kicsit azért sajnálom,mert az apja egyszer sem hívta fel,de különben is,ha baja van,akkor miért így kell elintézni,hogy kiírja nyilvánosan? Természetesen azt sem tőle tudjuk,hogy rosszul esik neki,hogy még nem voltunk,hanem anyósomtól. Kicsit elegem van,hogy a gyereknek sem nagyon vásároltak,hanem sírt egyet valahol és egyik mama kiságyat vett, a másik ruhákat 68.-as méretig. Egyébként is szülőknél laknak,ahol 1 forintot nem kell letenni az asztalra. Ha a szívemre hallgatok megírom neki,hogy ha gondja van velünk,akkor ne nyilvánosan intézze mindenki szeme láttára. Ha pedig nem velünk van a gondja,akkor is igazán megtisztelhetne annyira,hogy vakkant,hogy bocsi,de nem akarom elmondani. Mert igaz,hogy még látogattuk meg őket,de én rendszeresen keresem őket üzenetben vagy telefonon és ez jóval több,mint amennyit a saját apja tesz. Ha az eszemre hallgatok egyszerűen tovább lépek, ha a párom hazajön majd kipanaszkodom magam neki.

2015. júl. 9. 14:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Júj,de hosszúra sikeredett,pedig tudnék még mit mesélni. Nagyon köszönöm annak,aki elolvassa. Aki meg még tanácsot is ad..... :)
2015. júl. 9. 14:33
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
én nem szólnék. minek?! látod, írtál neki és nem is válaszol mert nem érdekled. akkor te minek töröd magad? majd a párod hazaér, és neki panaszkodsz. ennyi
2015. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Azt irod, hogy ferjed nem tud veled elmenni orvoshoz, mert nem kap szabit.

Ez hogy jon ide?


egyebkent az orvos hetkoznap rendel, de ti az elmult masfel honapban akarmelyik vasarnap elmehettetek volna megnezni a picit.

Tokmindegy, hogy milyen a sogornod, hogy kivel mit vasaroltat maganak, stb. Most a babarol van szo, hogy sem az apja, sem a sogora, sem a sogornoje nem kivancsi ra.

2015. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Hát én tuti nem válaszolgatnék ilyenre üzenőfalon. Akkor lemész az ő szintjére. Szerintem gáz ilyeneket kiírni úgy, hogy mindenki látja.

Az okés, hogy priviben írtál neki. Majd csak reagál. Ha nem, akkor te is gondolhatod, hogy na ennyit rólad :)

2015. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Magyarul a férjed 6 hét alatt nem volt képes megnézni a testvére újszülött gyerekét, úgy hogy hetente másfél napot ugyanabban a városban tölt? Tudod szokták mondani, hogy milyen rossz az egykéknek, meg kell a testvér. Az én gyerekem egyke, de nem zavar, mert minimum 90%-ban pont ilyen nulla testvéri kapcsolatokat látok magam körül.
2015. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%

Írd meg neki, hogy ne szidja a családot nyilvánosan, ha valami baja van, előbb szóljon személyesen.

Ha nem reagál, akkor tiltsd le az FB-n.

2015. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő véleményeket. Mindenkinek ment a zöld kezecske,mivel ez nem az a kérdés,ahol lepontozom az olyat,aki számomra nem tetsző választ ad.

Azért írtam,hogy a párom még 1 vizsgálaton sem volt velem,hogy még a saját gyerekét sem látta,nem hogy másét. Lehet mondani,hogy kifogás, de messze lakunk egymástól, tömegközlekedést kellene igénybe vennünk, vasárnap meg 2 busz megy vidékre. Egyébként is az az 1 pihenő nap olyan,hogy a páromat készítem vissza, mosok, főzök neki a jövő hétre és örülünk,ha akad ebéd után 1-2 óra,amikor is összebújhatunk és megnézhetünk egy filmet, vagy elsétálunk fagyizni.

2015. júl. 9. 14:58
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös!!!! Miből gondolod azt,hogy ugyanabban a városban lakunk?? Majd 100km-re vagyunk egymástól!!!
2015. júl. 9. 15:00
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Azért a saját gyereke még meg sem született!!
2015. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 acelsziv ***** válasza:
25%
Ő most úgy véli, hogy mindenkinek körülötte kellene ugrálnia, mert hát ő a frissen szült kismama. Vegyetek erőt magatokon és ugorjatok föl egy órára, hogy ne legyen oka hápogni. a szüléskor te 24 hetes voltál ami lássuk be azért nem akkora teher, hogy ne tudnál vele mozogni. Persze attól függ, hogy milyen messze lakik
2015. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!