Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Öngyilkossággal fenyegetőzik,...

Öngyilkossággal fenyegetőzik, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Par hónapja írtam az oldalra, röviden ossze foglalva teherbe estem egy nos férfitól akinek az elején kellett a gyerek majd szepen csendbe minden kapcsolatot megszakított velem. Lassan eljön a szules napja es ezt jeleztem neki, öngyilkossággal fenyegetőzik es hogy mondenkinek jobb lesz igy, azt mondja o biztos benne ha most nemis keresem (nem hiányik nekem terhesen a herce hurca) de szules utan biztos ra megyek. Ugy erzem bele faradtam hogy egy ilyen férfival harcoljak, ha ennyire nem akarja a gyereket kar rajta erőszakoskodni igaz? Mit gondoltok haggyam azt a par ezer gyerektartast vagy igenis harcoljam ki?

2015. aug. 14. 09:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%

gyerektartást fizesse, de ezen felül ne találkozzatok, a gyereket ne látogassa...


22F

2015. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Na ez az ha a gyerektartast fizeti akkor lathatasi joga lesz es ki tudja milyen a felesége, lehet bántanak a kicsit ha oda vinne. (A pasinak van meg egy 13 éves lánya)!
2015. aug. 14. 09:57
 3/33 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele megbeszélni fu alatt ezt a gyerektartas dolgot, de akkor mondta az öngyilkossagot. Ennél empatikusabb hova legyek?
2015. aug. 14. 09:58
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

szükséged van a gyerektartásra?


meg ha ő ennyire nem akarja a gyereket akkor nem köteles látogatni és nem vagy köteles elvinni hozzá...

pl sokan vannak akik fizetik a gyerektartást, meg a bíróság erre utasította őket, de a gyerekkel 1 mondatot nem beszélnek és felé sem néznek...

2015. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nincs ra szükségem de ugy voltam vele az a gyereke max félre teszem neki es ha nagyobb megkapja, ha bíróságra viszem az ügyet otthon kiderül neki (plusz nekem is csomó utána járás es sajnálom a másik gyereket is). Ezert próbáltam igy megoldani, hat nem ment :)
2015. aug. 14. 10:03
 6/33 anonim ***** válasza:
95%
Öngyilkossággal fenyegetőzik közben meg családja van? Ugyan már! Csak le akar rázni.
2015. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%

akkor mond meg neki, hogy nem kérsz nagy összeget, de támogassa legalább ennyivel a gyerekét...

ha nincs rá szükséged ne kérj nagy összeget...mond meg neki, hogy attól még az ő gyereke nem tudja megváltoztatni a múltat, nem kellett volna lefeküdnötök, de késő bánat...


itt a gyerek, havi X összeget kérsz ha még ennyit sem képes megadni akkor a bírósághoz fordulsz és akkor sokkal kellemetlenebb lesz...nem akarsz sem neki sem a gyereknek rosszat, de ő az apja és szeretnéd ha támogatná.


ha öngyilkos lesz akkor az nem a te hibád, hanem az ő hülyesége...

2015. aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Higgadtan vidd végig a "hercehurcát". És jogi úton rendezzétek a gyerektartást. Az öngyilkosság fenyegetőzéssel ne foglalkozz, azt csinál amit akar, de a gyereknek igenis van joga arra a pár ezer forintra.
2015. aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Csinald csak vegig. Ongyilkossagrol valo fenyegetozes a legosibb legaljasabb erzelmi zsarolas, nem kell bedolni neki. Aki komolyan gondolja, az nem mondja senkinek...


A tartast pedig kerd csak a birosagtol. Lehet hogy most nem kell, de ki tudja mit hoz a jovo, 18 evrol van szo, annyira gazdag csak nem vagy hogy ajandekozz ennek a tetunek (mert az) tobbmillio forintot? Mert ezt teszed ha nem kered a tartast, szamolj csak utana.

2015. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Meg egy: ha most nem kell, hat nyiss egy babakotvenyt a gyereknek es utald oda folyamatosan. Fel se tunik, de a gyerek majd halas lesz erte 18 evesen, hogy nem nullarol kezdi az eletet.
2015. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!