Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kik legyenek a keresztszülők?...

Kik legyenek a keresztszülők? Szerintetek jó ötlet, hogy így fogjuk eldönteni?

Figyelt kérdés
Keresztszülö szeretne lenni a pàrom húga, bàtyja és unokaöccse. Ezért arra gondoltunk, hogy aki megveszi a babakocsit az lesz a kicsi keresztszülője. Vagy mi alapjàn döntsünk?
2015. szept. 7. 07:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Hát így ne.

AKkor már sorsoljátok ki inkább.

2015. szept. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

hát ez a módszer elég óvodàs. én végig gondolnám, hogy ki a legmegbízhatòbb és ki hogy bánik a gyerekekkel stb.

sajnos a keresztszuloseg sokszor pár év múlva elfelejtődik,vagy csak annyiban merül ki, hogy évente 1x felhivjak a szulinapjan.

én olyat választanék, aki tényleg évtizedekig komolyan gondolja. és tragédia esetén mondjuk magához is venné a gyereket...

de a lényeg, hogy hosszabb távon kell gondolkozni és nem feltétlenül anyagilag... szerintem többet ér az, ha a gyerek fordulhat a gondjaival a keresztszulohoz, mintha csak odalökne neki egy bankòt az ünnepeken. és nekem az is szempont lenne, hogy van e párja annak a rokonnak, és ő milyen. mert ilyen esetben általában a pàrt kérik fel. persze nem muszáj

2015. szept. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Már bocsi, de úgy néz ki akinek több pénze van az lehet a keresztszülő? Hogy lehet ezt vásárláshoz kötni????

Döntsétek el és kész. Ez nem akkora kardinális probléma.

2015. szept. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Ritka idióta gondolat. Az alapján kellene dönteni, hogy kivel jobb a kapcsolat, ki alkalmasabb a feladatra. Mellesleg vallásos MINDENKI? Mert divatból kereszteltetni se kellene. Amúgy miután egy nő került szóba, simán lehet ő a keresztanya, keresztapanak pedig a közelebbi hozzátartozót, a bátyját lenne logikus választani
2015. szept. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mind a hàromnak van csalàdja. Napi kapcsolatban vagyunk velük.
2015. szept. 7. 07:50
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha azt mondanád, higy indul a licit, ki mennyit ajánl, hogy keresztszülő lehessen?
2015. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Ügyet Lenke ***** válasza:
56%
s miért nem lehetnek mind? nem csak egy keresztszülő lehet egy gyereknek...
2015. szept. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 serenepa válasza:
67%
A keresztszülőnek olyat érdemes választani, hogy ha netán a szülőkkel valami tragédia történne akkor a gyerekről vagy gyerekekről gondoskodik a jövőben. Lehet, hogy rosszul tudom, de talán több keresztszülő is lehet egy gyereknek. de ebben nem vagyok biztos.
2015. szept. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

AZ legyen aki keresztenyre neveli a gyereket hiszen a keresztszuloseg celja ez.

Nem babakocsi vasarlas.

Ne csinaljatok viccet a hitbol

2015. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
98%
ilyen gondolkodással nem vagyok biztos benne,hogy gyereket kéne vállalni.
2015. szept. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!