Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tennétek, ha folyton...

Mit tennétek, ha folyton jelentkezne olyan családtag, akit a hátatok közepére se kívántok?

Figyelt kérdés

Most szerencsére csak képeslapban. Férjem megszakította a családjával a kapcsolatot. Vagyis megpróbálta. A család többször kijelentette hogy engem semmilyen szinten nem látnak szívesen, ki vagyok tiltva, de őt hazavárják. A fiam is várnák, a lányomra közölték nem szimpatikus, őt nem. (Így mindent konkrétan kijelentve. még kicsik a gyerekek, a nagyobb is csak kisiskolás). Most már többedik ünnepre mégis jön képeslap. A férjem amíg beszéltek többször elmondta, hogy mi egy család vagyunk. Már akkor volt szájhúzás, amikor még nem házasodtuk össze, de ő mindig mellettem állt ki. Tudom, ott kellett volna elmenekülnöm. Végül az lett, hogy gyakorlatilag kitagadták, mert választania kellett volna köztük, és köztünk. Ő elhozta a maradék könyveit, visszaadta a kulcsait. Lepapucsozták, azt állították szeretnek, és én találom ki az egészet. ő megkérdezte, akkor miért hagyták el az unokát, léptek le a gyereküléssel, stb... És ezek csak az enyhébbek. Próbáltak engem is, őt is feljelenteni... nem folytatom. Mindegy elfogadtam, onnan nem lesz rokonság... És itt jön a de. Csak mi próbáljuk totálisan megszakítani a kapcsolatot, de nem lehet. Hol smsek, hol emailek, stb jönnek. A vicc, hogy nekem_! Legutóbbi emailrohamra visszaírtam, hogy de miért nekem, ha az van bennük, hogy a férjemmel akarnak beszélni, ismerik a telszámát, emailjét, írjanak oda neki. Neki mégse ment egyetlen egy email se. Két híváspróbálkozás volt, persze szigorúan munkaidőben, amikor nincs nála teló. talán vmi smst is kapott. de csak ilyen bmeg medve a porszivód stilusban. Nekem meg teleszemetelve a postaládám hogy én tiltom meg, meg rajtam múlik, és beszélni akarnak vele. Legutoljára azt hazudták, hogy halálán van egy közeli rokon (nem mondták kicsoda, csak hogy közeli) és bunkó a férjem, hogy nem megy látogatni, mert ki tudja... Na ezt kiderítettük, hogy egy olyan távoli rokon, akit a férjem valami 7 évesen látott utoljára, és sose találkoztak, még ünnepekkor se. Hát ezek mennek...


És most megint jött képeslap.... Elegem van... nem akarok itthon morogni, mert a férjemnek még inkább elege van. ő morog is, hogy nem lehet ezektől megszabadulni.. (hát érdekes történetei vannak gyerekkorából, fiatalkorából... én néha csak pislogok amikor előjön belőle ilyenek kapcsán és mesél...)


Valami ötlet valakitől, hogy lehet végre megszakítani teljesen a kapcsolatot? A rajukhagyjuk stb, az ilyen... elkezdenek jelentkezgetni... És még ez a jobb, mert volt hogy nagy békében vagyunk, és megjelent az egyik ilyen kedves rokon az ajtónkban...



2015. nov. 29. 21:11
1 2
 11/11 acelsziv ***** válasza:
Ignoráld őket. Esetleg egy mail, hogy még egy hívás és megy a feljelentés zaklatásért.
2015. nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!