Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Eltúlzom vagy ez normális?

Eltúlzom vagy ez normális?

Figyelt kérdés

A párom kűlföldön dolgozik 3 hetente jár haza 2 napra vagy 2 hetente 1 napra.Ez változó.

Amikor haza jönn,mindig lemegyünk a csalàdjához( tesó,n.apa)

Ha két napra jönn,akkor szinte egész nap ott vagyunk,ha 1 akkor pàr órát.

Én mondtam neki,hogy egymással is kéne foglalkoznunk,mert ez így nem jó,hogy hagyunk ki 1-2 látogatást,mert nincs ígysem sok időnk egymásra..

Erre most megtudtam,hogy nem mondta el nekik,hogy jönn haza..de ez most úgy jönn le nekem,hogy nem meri megmondani nekik,hogy jönn haza,de most velem akar lenni így nem megyünk át( vagy vmi ilyesmi)

Pedig már 6 éve együtt vagyunk.

Ezt eltúlzom? ?


2015. dec. 5. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

IGen eltúlzod, és emellett még meg is bolondítod szegényt!


Ha menni akar a családjához, akkor az a bajod, ha nem, akkor meg az. Az tökéletesen érthetö, hogy nem szól nekik, hogy "itt vagyok ám az országban, de titeket nem keresleg meg" - mert ez lenne az, ami tényleg megsértené öket.


MEg azt is túlzásnak érzem, hogy nem akarod, hogy mással is legyed, és ne csak veled.

2015. dec. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen is és nem is. Nem csak te vagy a családja egyrészt, érthető, hogy másokat is látni akar. Ha ilyen rövid idő jut rátok 1 hónapban, akkor egyszerűen nincs megoldás. Veled "muszáj" lennie, mert mégiscsak a párja vagy, de azt se kérheted tőle, hogy a családja többi tagját ne keresse fel ilyenkor.

Az meg már csak személyes vélemény, hogy hosszabb távon hogy akarjátok működékőpéesen tartani ezt a kapcsolatot? Mert pl. pár hónapig, még talán egy évig oké, ha nagyon sokat dob az anyagi helyzeten, de amúgy meg... Ez nem valódi kapcsolat.

2015. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Te szóltál a párodnak, hogy szeretnéd, ha többet lennétek kettesben, a párod a te javadra hazudik a szüleinek (gondolom el akarja kerülni a sértődést, amit megértek így karácsony előtt), szerintem örülnöd kellene, hisz megkaptad, amit akartál.


Hosszútávon az lenne a normális, ha te is külföldön élnél vele.

2015. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi válaszokat!

Akkor eltúlzom...akkor megyünk majd mindig.

2015. dec. 5. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Megoldás lehet az is, hogy megbeszélitek egymással meg az ö családjával, hogy egyszer csak veled van, egyszer meg egész idö alatt ott van (akár veled együtt), így mindenkinek több jut.
2015. dec. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én vele megyek mindig.Egyedűl nem megy..

Ha nem megyünk megharagszanak.

2015. dec. 5. 13:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Jelezted hogy vele akarsz lenni, ő meg veled van. Hogy ezt miként intézi el, az igazából teljesen mindegy.
2015. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Én nem értem az ilyen kapcsolatokat. Egyáltalán miben nyilvánul meg, hogy együtt vagytok?

Miért nem mész ki hozzá külföldre?

2015. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy túlzod el! Szereted a párod, normális hogy vele is akarsz lenni! :)
2015. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!