Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mit szólnátok ehhez?

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
A barátom kitalálta,hogy karácsonyra a szüleinek meg a 2tesójának vegyünk ajándékot,ezzel.semmi baj csak ő,úgy gondolta,hogy megmondja mit én megveszem.és akkor karácsonykor odaadjuk..De se nem azt mondta,hogy bele ad mondjuk egy ezrest,azt se monsta,hogy nincs pénze de vissza adja vagy vlami,ő ezt igy gondolta,hogy én mrgveszem az ajándékokat amik.nem épp olcsok amit kinezet,az en szuleimnek is kene venni,meg bekene osztanom.is a penzt..Osszvissz 10ezer forintom van a gyakorlatos pénzemből a szuleim meg nem allnak ugy anyagilag,hogy tobb ezer forintot kerjek toluk,hogy az o csaladjanak meg legyen az ajandeka..
2015. dec. 11. 12:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megmondanám a barátodnak, hogy rendben van, viszont az ajándékok árának a feléd kéred, mert az úgy nem buli, hogy a te pénzeden ajándékoz. Vagy, hogy rendben van, de akkor azokat csak te adod, neki nem lesz köze hozzá.
2015. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor

1) barátod megveszi

2) megmondod hogy te pénzedet ne költse éskidobod őt a pííííbe

2015. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kapcsolatban ilyet nem lehet tisztázni, megbeszélni, akkor az a kapcsolat halálra van ítélve.


Lehet, hogy ő úgy értette, hogy osztoztok a költségeken, csak nem fejezte ki magát egyértelműen...miért nem lehet erre NÁLA rákérdezni?

2015. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
én is simán szólnék neki hogy : "oké holnap megyek vásárolni, akkor légyszi add oda a pénzt amit szántál rájuk, mert nekem nincs annyi" - és kész el is van intézve... ebből majd kiderül mit is akar :) - ha azt mondja nincs rá per pillanat pénze, mond, hogy neked sincs, szóval szerezzen ha ajándékozni akar..
2015. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit szólnék hozzá? Megkérdezném milyen arányban kívánja megosztani a költségeket. Nálunk évek óta így megy. Mióta közösen adjuk az ajándékokat, azóta a kiadások is közösek.
2015. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Igazabol en utaltam ra eleg egyertelmuen h adjon.bele de ienkor kitert a valasz alol nekem ez ugy jott le h telleg ugy.gondolja h majd en megveszem o meg jopofat vag karacsonykor ez melle
2015. dec. 11. 12:11
 7/26 A kérdező kommentje:
Meg nem.ugy mondta h ezt kene megvennunk hanem ,hogy ezt vedd meg...
2015. dec. 11. 12:12
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de hogyan képzelted el a kapcsolatotokat hosszútávon? Mindenre csak utalgatni fogsz, aztán ha nem érti (vagy nem akarja érteni) akkor nyelsz? Szerinted ez így működik?

Kérdezz rá egyértelműen és mond meg a véleményed. Nem kell itt puffogni, hogy mi a véleményünk, mert nem leszel tőle beljebb, ugyanúgy le fogják tojni a fejed.

2015. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

milyen kis kedves a pasid.

mindig ilyen?

2015. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben közöld vele, hogy arra, amit kitalált, nincs kereted, összesen ezer vagy kétezer forintot szánsz rá (te tudod, mennyid van erre a célra.). Ha nem ad hozzá, vegyél azt, amit te gondolsz (jelképes apróságot) és kész. A barátodnak pedig mondd meg, hogy a saját pénzét ossza be, ne a tiédet, ha nem akar közösködni.

Semmiképp sem helyezném előtérbe a barátom családját, pláne egy ilyen alakét, már bocs.

2015. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!