Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit szólnátok ehhez? Egy...

Ti mit szólnátok ehhez? Egy felnőtt nő ne legyen már ennyire gyerekes

Figyelt kérdés

Elmentem sógornőmhöz, bátyám párja. Másfél hónapja költöztek be a lakásukba na de ám ami ott van, rózsaszín tészta szűrő, sajtreszelő, merőkanál tányérok vágódeszka, egyszóval minden tökre olyan mintha egy kis barbi konyha lenne...még ha ő maga pláza cica lenne azt mondom oké, de ezek a színek morbidok. Na meg az a kis színes muffin mintás törlőruha....

Ezektől már egy fokkal az jobb hogy van piros kék színekben pompázó tányérok, de ez a rózsaszín őrület gáz.


egy 23 éves majdnem anyukától többet vár az ember...nem?

Mikor mentem pont mosogatott és eléggé elrettentett.


2015. jún. 24. 14:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
99%
Közöd?
2015. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
100%
Szegény csaj... Biztos nem az anyós vagy?
2015. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
99%

Én csak azt nem értem, hogy mi bajod van azzal, hogy mosogatott? :D

Képzeld, nekem majdnem minden neonzöld a konyhában, mert imádom azt a színt. És akkor mi van? Bármi közöd van hozzá? Nem hiszem. :)

2015. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
99%
M'ééér? Én 30 éves vagyok, és csak mesemintás tányérból vagyok hajlandó enni. Van nyuszikás, és baglyos. :) A kispárnáim macikásak.. :) Én így szeretem.
2015. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
98%

Mivel rosszabb a pirosnál meg a kéknél a rózsaszín? Hol van megszabva, hogy egy felnőttnek nem lehet kedvenc színe a rózsaszín?

Mellesleg nem szeretem a rózsaszínt, de semmi bajom azzal, ha más szereti...itt csak te viselkedsz gyerekesen ezzel a kérdéssel.

2015. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
98%

30+ -os, csalados ferfi vagyok, es a kerdessel kapcsolatban a meglatasom: ha nem tetszik, ne nezd.

Szerintem konkretan kiraly, ha valaki hajlando egyedi stilust felvalalni, nem koveti a "szabvanyt".

2015. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
Itt te vagy a gyerekes, nem a sógornőd. Bocsi, de soha nem bírtam az olyan embert aki csak kritizálni tud és semmi elfogadás nincs benne.
2015. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
100%
Megyek elrejtem a Batman logós bögrém nehogy a kérdező gyerekesnek nézzen így a 30-hoz közel.
2015. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
100%

Most hol van a probléma? A rózsaszín is egy ugyan olyan értékū szín, mint bármelyik másik. Neked nem tetszik, neki igen. Az pedig az õ konyhája volt.

Ez nem érettség kérdése, 25-45-60 évesen is szerethet valaki egy színt, vagy szeretheti az aranyos mintákat, dolgokat.


Az a gyerekes inkább, hogy ha valaki ilyen dolgok által kategorizál be másokat, hogy ha valaki olyasmire vetemedik, hogy szereti a rózsaszínt, annak már minimum plázacicának kell lennie.


22/N - rózsaszín muffinos papuccsal

2015. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
100%

Nekik ez így megfelel? Akkor remek. Vendégként a legtöbb emberben van annyi jó modor, hogy ha nem tetszik neki a környezet, akkor is csendben marad...

Az is lehet, hogy ajándékba kaptam valami vicces kedvű baráttól. Vagy csak tetszik neki. Lehet, hogy szerinte meg a te kecód halál uncsi és szürke, mégse szól bele.

Kevesebbet kéne más dolgaival foglalkozni, hidd el, boldogabb lennél. :D

2015. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!