Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mint édesanyák, mit szólnátok...

Mint édesanyák, mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, szeretném elmondani az édesanyámnak a problémáim. Mármint, szerelem, meg ehhez hasonlók. Mindig azt mondja, ha valami bajom van, szóljak, meghallgat...Csak nincs jó kapcsolatunk, ezért nem merem elmondani neki az ilyeneket...pedig tudjátok mennyire elszeretném neki mondani, hogy mennyire "fáj" meg, mondhatnám tovább? Tudom tipikus szerelmi tinis dolog, de ez az első ilyen, és szeretném ha segíthetne, ha teljesen nem is, de annyiba, hogy meghallgat..Ti lányok az ilyet elmondjátok? Anyák! Ti, akiknek elmondták, hogy fogadtátok..? Elmondjam neki? Segítenétek... ?
2015. dec. 4. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Igen próbálj vele megbeszélni a problémáidat lelki kosaras mindig anyukád legyen,ő biztosan nem akar rosszat neked.

Hidd el ha nincs is szoros kapcsolatod....ezzek dolgok osszehozhaznak titeket mint anya es barátnő!


Nekem soha nem volt jó kapcsolatom anyával,de amikor beléptem a serdülő tini kort,azota jobb lett.

Igaz ma mar 28eves Nő vagyok de mai napig anya az első akihez fordulok,es ez vissza is ugyanigy van,mar rn is megtudom halgatni tanacsokal elatni anyukámat.

Sok sikert neked csak osszinten mindent!

2015. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
keres barátokat ha anyukád kezdené taglalni a szerelmi életét kiakadnál ő se tud a világfájdalmaddal mit kezdeni
2015. dec. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Barátaim vannak, velük beszélem meg.
2015. dec. 4. 23:53
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Bánom, hogy annak idején nem vettem erőt magamon és osztottam meg ezeket a dolgokat vele, mi sem állunk közel egymáshoz, de ezen lehet vàltoztatni. Szerintem ülj le vele, amikor csak kettesben vagytok és mondd el neki.
2015. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!