Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szeretnék egy nagyobb motort,...

Szeretnék egy nagyobb motort, édesapámtól. Tőle kaptam az elsőt is. Azóta is az van. Hogy tudnám elérni, hogy kapjak tőle?

Figyelt kérdés
Eddig rengeteg mindent kaptam, de csak teljesíteni kellet. De most ehhez hogy teljesítsek, hogy megkapjam? A mostanival jól bánok, hetente lemosom, karbantartom, szóval látja, hogy szeretem, vigyázok rá. Valami ötlet?

2015. dec. 12. 16:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ez meg nevelés kérdése...én 23 évesen kaptam egyet, szigorúan arra, hogyha elmegyek pizzafutárnak. ebből persze nem lett semmi, kb. 2 hónapig csináltam, de eladni nem adhatom el, illetve de, de az a pénz megy vissza apunak...még akkor is, ha esetleg autóra szeretnék váltani. olyan nincs, ő nem arra adta azt a 500ezret...neked meg egyből már az első nem is jó...képzelem hogy nevelhettek szüleid :D
2016. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Idén még bírd ki ezzel. Jövőre elmész diákmelózni és megkéred, hogy adjátok el a mostanit, az árából, a Te keresetedből és apukád pótlásából lehet másikat venni. Így teszel is érte valamit.
2016. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!