Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki fog nagyobb eredményt elérni?

Ki fog nagyobb eredményt elérni?

Figyelt kérdés
Na ez egy elég vicces kérdés lesz.Tegyük fel van két sportoló,Peti és Laci :D Mind a ketten 50 kilós vékony srácok,és elhatározzák hogy kigyúrják magukat.Peti nagyon keményen edz,mindent betart,étrendet,van személyi edzője aki segít neki,és még a genetikája is jó,tehát könnyen szed fel izomzatot.Laci is edz de néha kihagyja,nem foglalkozik az étrendel össze vissza eszik,a genetikája sem a legjobb,viszont szteroidokat használ elég keményen.Na a kérdés hogy kettőjük közül melyikük ér el komolyabb eredményt,egy év alatt?

2015. aug. 27. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Aki normálisan csinálja. A szteroid sem csodaszer. Megfelelő tápanyag nélkül nem fog nőni az izom.
2015. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én.
2015. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit is figyel a dolgokra, akkor DanaboLaci
2015. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen a koxos gyerek. Egy ev alatt KoxLaci olyan kigyurt lesz hogy ha Peti melle all, az emberek azt gondoljak hogy eleteben nem latott edzotermet.


De ez miert kerdes, nem nyilvanvalo?

2015. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem egyértelmű,azért kérdeztem.Azért voltam erre kíváncsi,mert tudni akartam hogy a szteroidok tényleg ilyen hatásosak e,hogy még az elszánt tehetséges embert is le tudják vele győzni.Azért ha tényleg ez a helyzet az elég elkeserítő :(
2015. aug. 27. 15:53
 6/20 anonim ***** válasza:

"még az elszánt tehetséges embert is le tudják vele győzni"


Ne haragudj de egyreszt nagyon naiv masreszt rettento tudatlan vagy.


A helyzet az hogy ha Laci jo gyogyszereket kap, megfelelo szakember kiseri figyelemmel az adagolast es a reakcioit, akkor meg az is elofordulhat hogy ugy is izmosabb es szarazabb lesz 1 ev mulva mint Peti ha egyaltalan nem megy edzoterembe!

2015. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Koxadagtol fugg. Van akkora adag amivel laci sokkal jobban fog fejlodni
2015. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
László. Lehet, hogy Peti esztétikusabb lesz, de ha László elég makrót visz be, mellé cuccol, meg edzeget azért, akkor lekörözheti rendesen. Persze csak ha jó a koksz. Mindenesetre Kérdező, ne keseredj el, ha leáll a cuccal, úgyis elfog veszni valamennyi tömeg, ha meg rossz a levezetés, akkor bukta.
2015. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem keseredek el.Ez csak két kitalált személy,csak tényleg kíváncsi voltam hogy mennyire jók ezek a "csoda szerek".Amúgy hogy érted azt hogy a levezetés rossz akkor bukta?Ezt az egy részt nem értettem.
2015. aug. 27. 17:59
 10/20 anonim ***** válasza:

A szituacio hasonlit arra, amikor van Peti meg Laci, Peti egy nagyon tehetseges biciklista, Lacinak meg van egy 200 loeros sportmotorja.


Es azt kerdezned hogy el lehet-e azt kepzelni hogy Peti edz rengeteget, gyakorol, jol kajal, akkor gyorsabban korbeer bringaval a Hungaroringen mint Laci. Talan ebbol megerted hogy itt ket teljesen kulonbozo dologrol beszelunk, a natural meg a koxos gyurost egyszeruen nem lehet egy lapra tenni.

2015. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!