Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti engednétek, hogy a gimnazis...

Ti engednétek, hogy a gimnazista fiatok a terhes barátnőjéhez költözzön az érettségi évében?

Figyelt kérdés
Februárra várják a babát. A lány telebeszélte a fejét, hogy milyen jó lesz, együtt babáznak. De hogyan fog készülni az érettségire egy újszülött baba mellett? Az egész életét elrontja.....
2015. nov. 24. 13:17
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%

Késő bánat. Úgy kellett volna nevelni, hogy szoruljon belé egy kis felelősségérzet is. És sztem menjen, költözzenek össze, és tartsák el magukat. Ha gyereket tudnak gyártani, akkor gondoskodni is tudjanak róla.

29N

2015. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
95%
Oldja meg. Ha a gyerekcsináláshoz volt esze, akkor most ahhoz is legyen, hogy vállalja a felelősséget.
2015. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
94%
Tulajdonképpen, az életét már elrontotta: ha elég nagy volt a gyerekcsináláshoz, akkor menjen csak babázni, sőt! Vállaljon munkát és tartsa el a kiscsaládod. Jah, hogy a mostani paramétereivel csak kulimunkát kap? Hát...így jár, majd következő életében kétszer is meggondolja, hogy húz -e gumit...Mit gondoltál, csinál egy gyereket felelőtlenül, azt nevelje, aki akarja, és majd továbbra is a te kicsi fiad marad, aki építi tovább az életét, mintha mi sem történt volna? Ez a hajó már elment, de elhiszem, hogy nem ilyen jövőt szántál a gyerekednek...
2015. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
6%

Én simán lefizettem volna a csajt,hogy ne legyen baba vagy ha igen,akkor dobja a fiamat és ne tudja meg soha.


Biztos,hogy a fiad az apa????

Anyagilag miből élnek majd?

Csaj szülei mit szólnak?

2015. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
14%
Aztán elarulna nekem a sok okos, hogy mégis mit rontott el a nevelésben a szülő? És honnan veszitek, hogy nem a lány húzta csőbe?
2015. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
93%

Már így is elrontotta az életét, teljesen mindegy más neki.

Legalább a gyereke élete ne legyen elrontva: igen, költözzön oda, vállaljon munkát, és gondoskodjon az új családjáról.

Majd tanul munka és család mellett, ha tud.

2015. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

A kislány szüleihez költözik, ő is otthon lakik még nyilván.


Nem tudom, hogyan védekeztek/védekeztek-e. Az abortuszt egyikük sem akarta.

2015. nov. 24. 13:28
 8/47 anonim ***** válasza:
82%
Nem, én biztosan arra nevelném a fiamat, hogy ha felcsinál egy nőt, akkor mindenképpen hagyja ott a sz..rban, még véletlenül se vállaljon felelősséget értük, végülis semmi köze a dologhoz... jesszus. Hogy fog készülni az érettségire? Kérlek: szépen félbehagyja a középiskolát, sürgősen keres magának valami munkát, hogy részben el tudja tartani a SAJÁT CSALÁDJÁT, emellett pedig levelezőn/estin szépen leérettségizik. Tudom, hogy nehéz, de Neked is fel kell dolgoznod: a fiad k..rva gyorsan felnőtt férfivá kell, hogy érjen. Nehéz, de nem lehetetlen. Segíts neki ebben...
2015. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Na ja, hagyja ott a sulit és egész életében melózzon minimálbérért egy gyárban, lehetőleg be se legyen jelentve.... ez aztán jó lesz a babának is.
2015. nov. 24. 13:34
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Én rá hagynám, apa lesz, csak van benne annyi felelősség, hogy megcsinálja az érettségit. Megmondanám neki, fiam, neked most elkezdődött a nehéz nagybetűs élet, sok szerencsét hozzá... ennyi, nincs tovább. Felnőtt, alá szolgája.
2015. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!