Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Haldokló rokon. Mit kellene...

Haldokló rokon. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Anyukám testvére haldoklik.Gyermek koromban nagyon sokat voltam vele, de az utóbbi 6-7 évben egyáltalán nem láttam. Napokban utaznak hozzá látogatóba. Menjek én is meglátogatni? Vagy ne menjek és emlékezzek rá még úgy mikor egészséges volt? Mennék is meg nem is :(
2015. dec. 24. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem neki jobban esne ha mennel. menj.
2015. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj.
2015. dec. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért az sem mindegy mennyi idős vagy?
2015. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nemsokára 31 vagyok. Szivem szerint mennék, de rettegek, hogy úgy marad meg az emlékeimben, hogy haldoklik. Ugyanez volt nagypapámnál is, utolsó kép róla, hogy fekszik az ágyon és nyög, remeg. Tisztában vagyok vele, hogy ez önző dolog. Szerintem elmegyek. Azthiszem nekem is jól esne fordított esetben.
2015. dec. 24. 23:41
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Én is most belegondoltam magam fordított helyzetben, ha én lennék a beteg. Örömet okozna, ha minél többen felkeresnének a múltamból, és elbúcsúznának tőlem. Lehet megkövezni, de amikor haldoklott a kutyusunk, akkor érezte, hogy az lesz az utolsó sétája. A kis pajtása gazdijának háza közelében voltunk, és bár addig nem votl ereje, eszméletlen sok erőt összegyűjtött, hogy ellent tartson nekünk, és annak ellenére, hogy mi húztuk őt (nem tudtuk mit szeretne, hideg volt, ki volt merülve a sétától, menni akartunk haza), ő addig nem tágított, míg ki nem hívtuk a kis barátját, és el nem köszönt tőle :( Szívszaggató volt. Egy másik kis barátjának kapujánál is ugyanez megtörtént.
2015. dec. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár furcsának tűnhet, nagymamámmal kapcsolatban nekem is csak a jó dolgok maradtak meg, hiába el kellett búcsúznom tőle..... Valahogy a gondolataim nem engedik azt hogy másképp emlékezzek.
2015. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj és látogasd meg. Lehet hogy megbánnád később hogy nem mentél el hozzá.
2015. dec. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az a helyzet, amikor nem te számítasz. Neki fontos. Én mennék.
2015. dec. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan nagyon szereted akkor miért nem láttad hét évig?
2015. dec. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert 2 havonta, jobb esetben havonta járok haza 2 napra. Azt az időt a családdal töltöm. Köszönöm a számonkérést, megvagyok nélküle. Holnap indulunk hozzá. KKÜ mindenkinek!
2015. dec. 25. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!