Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Akiket egyáltalán nem fogadott...

Akiket egyáltalán nem fogadott el a férje/felesége családja azoknak hosszútávon hogy alakult az életük?

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 09:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Mi egymást választtottuk. Kiiktattuk a családot az életünkből és csak minimális - igen-igen minimális - kapcsolatunk van velük.
2015. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Én épp megmondtam a páromnak, hogy ha nem állítja le a rágalmazó családját, akkor ki fogok lépni a kapcsolatból. Megértette. De rólam ne terjesszen senki valótlant. Nem csak engem sért vele, hanem az egész családom, a halottaim, és így tovább. Azt meg senkiért nem tűröm. Nem akarják engedni felnőni, azért van mindez...
2015. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Salx Narval ***** válasza:
79%
Már induláskor külön költöztünk mielőtt még elfajulhattak volna a dolgok, csináltunk nekik unokát és hagytuk, hogy hétvégenként had pátyolgassák.:D Már sohasem tudom meg, hogy elfogattak volna e, valószínűleg lettek volna gondok az anyósom nagyon szeret irányítani és anyukám is.:D Ne értsetek félre imádom mindkettőt de nekem épp elég ha az asszony és a lányom irányít.:D
2015. dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mióta vagytok együtt ? Gyereketek van? Ők hogy veszik?
2015. dec. 20. 09:24
 5/26 A kérdező kommentje:
Salx narval : ezekszerint ti talalkoztok. Vagy az unika mar onjaro?
2015. dec. 20. 09:26
 6/26 A kérdező kommentje:
2-es miota vagytok egyutt?
2015. dec. 20. 09:27
 7/26 anonim ***** válasza:
86%

Én mikor megismerkedtem az ex férjemmel egy fél évig elég normális volt az anyósom, gondolta mivel úgyis 130 km van köztünk majd megunjuk...aztán az első év végén elkezdte a fúrást a hátam mögött.

Fél évig tűrtem és aztán mondtam hogy ha nem költözik vagy nem csinál valamit akkor ennyi volt.

Dilemmázott . Na ekkor kellett volna otthagynom, de még rajtam volt a szemüveg.

Nagynehezen hozzám költözött, de még ott is azt kellett tűrnöm , hogy jaj ide meg oda ne menjünk ezt ne csináljuk mit szól majd az anyja...felhívni se merte..

Tűrtem, gondolván amúgy jó ember,(férfit direkt nem írok) nem iszik nem csajozik igaz teljes életképtelen volt emellé ,semmi szervezőképesség, én voltam a 2. anyja...én hülye egy depis korszakomban hozzá is mentem...1 évig tartott a házasság és 8 évig összesen az egész szenvedés.


Alapvetően nincs gond azzal ha az anyós balhézik , ha nincs a menyben hátsó fúró szándék és HA a férfi magától meglátja a helyzet milyenségét ,így van jövője a kapcsolatnak.

Ha meg kell mondani neki vagy ultimátumot adni akkor csak idő kérdése az a kapcsolat megfullad majd saját magában, mert addig oké míg a hétköznapok telnek, de az az 1 találka ahol az anyós képbe kerül több időt és ideget őröl fel állandó jelleggel, mint amennyi jó történik...

2015. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi szétmentünk. Mindent megpróbáltunk, de akkora hatással volt az exemre az anyja, hogy 4 év után feladtam. Állandóan ment a furkálódás, a nyílt kiközösítés, nem voltam hivatalos a családi eseményekre, stb. A bűnöm az volt, hogy a kedves mama attól félt, hogy elveszti a házi csicskását, aki az exem volt. Ő hozta-vitte mindenhova (500 méterre dolgozott, de kocsival vitette magát munkába is), mindent megcsinált, hazaadta a fizetésének nagy részét, mert azt hitte, hogy ezektől talán őt is szeretik majd annyira, mint a bátyját (a bátyja volt A GYEREK, ő meg a járulékos plusz, akinek a legnagyobb bűne az volt, hogy nem lánynak született).
2015. dec. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocs!

2-es vagyok.

Egy éve. De mindig van valami hazugság, amit rólam terjesztene, csak mert ilyen a természete.

Nem, gyerek nincs.

De ha lehetne is megtenném. Igaz, nem ennyire egyszerűen és ugye lehet más kimenetele is a dolognak (együtt maradunk ha változnak a dolgok). Ez időigényesebb lenne.

Most egyértelmű tudtam lenni és borzasztóan örültem, hogy megértette.

2015. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ó, én már az idősebb generációhoz tartozom, 15-éves nagylányom van ( későn született de még időben), napi szinten beszélünk telefonon a szüleimmel, amíg éltek addig az anyósékkal is. A lányom a szabad hétvégéit még mindig náluk tölti, régebben felváltva hol itt, hol ott. Amiről írtam az már régi történet de én most is azt mondom, hogy aki tud az külön éljen, de lehetőleg még is valahol a szülők közelében.
2015. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!