Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nektek vannak potyázó rokonaitok?

Nektek vannak potyázó rokonaitok?

Figyelt kérdés

Nekem van 2 unokatestvérem, akik 40 évesek és amikor hazajönnek látogatóba folyton úgy jönnek, hogy ingyen legyen szállásuk, mivel a nagymamájuk már meghalt, addig vele laktak.

Mikor jönnek akkor tök természetesnek veszik, hogy nálunk alszanak, mikor mondjuk, hogy nincs helyünk akkor benyögik, hogy "jaj akkor majd a szüleim ágyában alszanak és kész".

Mikor legutóbb itt voltak és elmentünk busszal a városba, akkor infantilis gyerekhangon mondták, hogy "jaj hát ebbe a cukrászdába jártunk, mi , miért nem megyünk oda, hátha adnak hitelre fagyit", mondtam hogy ma épp zárva vannak, úgy hogy szerencsére nem mentünk.

Nekem nem lenne bajom velük, de olyan szinten gyerekesek és üvöltenek.

Azután voltunk egy vidéki panzióban és természetesnek vették, hogy apám és a nagybátyám fizeti a szállásukat.


2016. jan. 1. 12:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
ezt a fagyis dolgot nem értem
2016. jan. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én sem értettem mikor mondták, de a lényege az volt, hogy ők úgy gondolták, hogy fogyasztanak és mivel mi évek óta ismerjük a cukrászdai dolgozókat, emiatt mi utólag kifizetjük őket.
2016. jan. 1. 12:47
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Van egy varázsszó, gyakoroljátok!: NEM
2016. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem mindegy, mit akarnak és hogy nyitva van-e a cukrászda? Azt mondjátok, nem és kész, onnantól ők próbálkozhatnak maguknak, csak nem olyan lükék az ottaniak, hogy nektek számolják fel :D

Én amúgy közölném velük, hogy ebben a világban nem így működik, hogy hitelre veszünk fagyit. Kedvelem a témát, kiselőadást tartanék :)

Mindegy, mi van a fejükben a szállást illetőleg, remélem, nem fizették ki helyettük, ha egyszer szó sem volt efféléről korábban.

2016. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és mindig nemet mondunk, ők persze nem értik meg, és minket szidnak.
2016. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Tipp: nem kell otthon lenni mikor mennének.
2016. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Nincsenek potyázó rokonok. Sőtt, rokonok sincsenek. Vagy is, biztos vannak, csak nem ismerem őket:)
2016. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ti vagytok butak, hogy ezt hagyjatok!
2016. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Persze jöhettel!! Italvás nincs!

Nem bonyolult.

2016. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez kb. 2 évvel ezelőtt volt, azóta nem jönnek szerencsére ide.
2016. jan. 1. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!