Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van itt olyan, aki abszolút...

Van itt olyan, aki abszolút nem tartja a kapcsolatot az unokatesóival?

Figyelt kérdés
És ha igen, mennyi idős az unokatesó?
2016. jan. 9. 19:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20. vagyok, azt hozzátenném, hogy az első mondat arra vonatkozik, akit ismerek. Nagyanyámnak pl. sok testvére volt, és nagyon elszakadtak egymástól, így vannak olyanok is, akiket nem is ismerek, nem tudom, hogy léteznek-e egyáltalán.
2016. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
26%
Én. Elfordultak tőlem pedig szerettem őket, soha egy sz óva ln nem bántottam.... De a nagyja család ezt tette, mindig én voltam a fekete bárány, holott mindig próbáltam segíteni:)
2016. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Apai ágon vannak unokatestvéreim, de nem ismerem őket. Ha jönne velem szembe az utcán nem ismerném meg..

Ok, apukám testvérei külföldre költöztek, még a 80-as években. Ebből lett valami vita és azóta sem beszélnek egymással.

2016. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
nekem van kettö. 10 éve nem beszéltünl
2016. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy van, a másik meghalt fiatalon.


Sajnos miután a papa meghalt, eltűnt, sokáig nem találtam, -mert nem tudtam a férjes nevét-, azután nem írt vissza, néha írok neki, de nem válaszol. Persze sokkal idősebb, nem ismertem igazán.


Szóval neki én nem kellek, igazán, szerintem valami az örökléssel lehet az oka, mert velük lakott a papa.

2016. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!