Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mihez kezdenétek a helyembe...

Ti mihez kezdenétek a helyemben ilyen bizarr ajándékokkal?

Figyelt kérdés
Röviden: Szombaton volt a 18.születésnapom. Keresztapámtól kaptam ez alkalomból egy flexet és egy fűnyírót. Panelban lakunk amúgy.. Amikor átvettem sajnos kirobbant belőlem a röhögés,ő erre megsértődött és azt mondta ő csak jót akart és milyen jó,hogy nem kell külön megvenni.. Na ja,akinek mondjuk telke van és szeret is barkácsolni. Meg annak,akinek szükségesek ezek a dolgok. De én lányként ezekkel semmire sem megyek,és nem is tudom hová tenni.
2016. jan. 20. 14:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Tipikus esete, amikor valaki magából indul ki az ajándékozásnál...
2016. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
:) Hát nem csoda, hogy elnevetted magad. Búvárfelszerelést miért nem vett, az is hasznos és már nem kell megvenni. Panelben...
2016. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Engemet elfogot a röhögögörcs :DDD
2016. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%

Marha, panelosnak fűnyírót venni...

Nem kérdezted, hogy ezt mégis hogy gondolta? Vagy mit mondott?

2016. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%

Azt hittem, hogy legalább fiúnak adta ezeket :D. Hú, nagyon röhögök most.


Szerintem add el őket :D.

2016. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A szüleim is furcsállották ezt a gesztust. Megjegyzem nem fiatal keresztapám,de mentálisan teljesen friss,soha nem volt fura dolga vagy szokása. Viszont elcsíptem,hogy szombat óta apámék is beszélgettek erről ketten, és azt taglalták minden oké e nála fejben.. Mert úgy tálalta valahogy mintha én ezt kifejezetten kértem volna,vagy vágytam volna ilyen holmikra...
2016. jan. 20. 15:06
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Tedd el őket, jók lesznek majd a jövőbeli férjednek, ha majd kertes házban laktok. :D
2016. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
A szalagfűrészt 10 köbméter tüzifával jövőre kapod, elfér az a távfűtéses radiártor mellett. :))
2016. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de ezen én is olyan jót nevettem. Add el, ha tudod, nagyon mást nem tudsz vele sajnos csinálni.
2016. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Sírok! =D Újak egyáltalán? Lehet elfelejtett ajándékot venni és ezeket látta meg először otthon. Mást nem is tudok elképzelni. Esetleg egy furfangos eladó beadta neki az obi-ban, hogy ma a fűnyírós csajok a legmenőbbek, ő meg szegény elhitte. Egyébként add el őket, jó kis pénz lesz belőle.
2016. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!