Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nem beteges, ha...

Szerintetek nem beteges, ha 20 éves fiúgyerek csak az anyjával boldog?

Figyelt kérdés
Még nem volt semmiféle kapcsolata nővel.Nincsenek barátai.Az a szombati programja,hogy az anyjával fekszik az ágyban és tv-t néznek.Nem jár sehova,de ha az anyja elmegy otthonról egy délután,akkor kiakad és telefonálgat az anyjának.Nyaralni is csak az anyjával hajlandó,pedig pénzt is kapna bőven bulizásra stb.Az anyja pasiját folyamatosan mószerolja,befekszik az ágyba az anyja és a pasija közé.Már nem kisgyerek,20 éves fiatalember.Ez nekem nagyon bizarr.Néha olyan érzésem van mintha Oidipusz komplexusa lenne a srácnak.Létezik ilyen?

#bizarr #komplexus #Oidipusz komplexus
2013. nov. 30. 20:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Most írod, hogy létezik. Tehát igen.
2013. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

az a kórós ami a normális életvitelben gátolja. ez pedig gátolja ugyhogy kórós.

ha csak szeretne videózni együtt akár sokat az még beleférne

2013. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
letezik ilyen, es bizony kezelesre lenne szuksege. meg az anyjanak is, hogy ezt hagyja...
2013. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva.
2013. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen srác.
2013. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egészséges?
2013. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Létezik bizony, de a srácnak nem az a legfőbb baja, hanem az, hogy az anyja teljességgel rátelepszik.


És igen, beteges. Nagyon-nagyon beteges!

2013. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Oidipusz-komplexusa van. Ez egyértelmű. Az, hogy befekszik közéjük, beteges... Úristen...
2013. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
6-os.teljesen egészséges kimondottan szép srác,magas,szőke.De az anyja sajnálja,mert szerinte szerencsétlen,és inkább a kapcsolatai bánják,mint,hogy a gyerekének nemet mondjon.Megértem valahol,mert az ember gyereke az a gyereke,de nekem nem hiszi el,hogy ezzel orvoshoz kéne fordulni.És lányokról még beszélni sem szeret.Sexet még szóba hozni sem lehet előtte.
2013. nov. 30. 20:23
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem az egészségest, hogy szellemileg az-e?
2013. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!