Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyám mindenféle...

Mit tegyek ha anyám mindenféle bizarr szorongást próbál belém ültetni folyamatosan?

Figyelt kérdés

Néha sikerül is neki, mivel én sem vagyok sokszor olyan stabil mint az átlag. (valszeg öröklődött vmi)


Egy példa:

-nem szabad szerinte enni semmi tengeri herkentyűt mert lehet hogy évtizedek múlva kialakulhatnak kergemarha kórhoz hasonló betegségek bennem és meghalok. Ezért csak az itteni disznó és csirke hústól nem kell félni ...

-némelyik rettentően barátságos, általam nagyon kedvelt rokonunkból kinéz olyat hogy lehet hogy elborul az agya és megtámadhat ha egyedül maradok vele

-este 11 után már ideges kicsit, hogy elrabolnak az utcán és menjek haza


És még ő mondja hogy Ő nem szorong semmitől, hagyjam már... persze.. lós**rt nem szorong..

Néha már a hideg kiráz a gondolataitól, meg szerinte nem tudok magamtól bepakolni se ha elmegyek itthonról egy hétre így kötelezőnek érzi hogy ő csinálja meg.


Régen nem akartam elköltözni, kényelmes volt, ma már elegem van, mindenképp lépni kell a suli után.


Egy 21 éves srác.



2015. jún. 29. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom azt akarja, hogy félj, és mellette maradj, gondolom te vagy az egy szem gyereke..
2015. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én vagyok az egyetlen ezt kitaláltad.


És igen erre én is gondoltam, el akarja hitetni velem hogy nélküle úgyse tudnék megmaradni a világban... pedig téved. a kajával kapcsolatos véleményeiben is ezt látom, hogy hogy élnék meg egyedül, ki főzne rám? -senki, van mirelit kaja is pl meg kínai

2015. jún. 29. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád szorong és paranoiás, pánikol; nem benned nem bízik, nem akar benned semmit se elültetni, csak már betegesen aggódik, s ezt kivetül rád is.

Jó lenne rábeszélni, hogy menjen el pszichológushoz, mivel ez csak rosszabb lesz, kényszerei tovább erősödnek. Próbáld megértetni vele, hogy neki is jobb lenne, ha nem a félelmei irányítanák.

2015. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Nem tud elengedni, ezért úgy gondolja, hogy ha félelmet kelt benned (miközben ő erősnek mutatja magát(, akkor majd a szoknyája mellett maradsz.


Légy egy kicsit dacosabb vele. Mutasd meg, hogy "csakazértis!"

2015. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!