Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem tud elismerni a...

Miért nem tud elismerni a családom?

Figyelt kérdés

Általános iskola után szakközépiskolában tanultam tovább, azt mondták, hogy minek, úgyse lesz belőlem semmi, nem fogok leérettségizni, takarítónő lesz belőlem stb., hát leérettségiztem, erre azt mondták, hogy biztos úgy vettem.

Érettségi után szakmát tanultam. Megint csak mondták, hogy úgyse végzem el, elvégeztem 5-össel, nekem lett a legjobb bizonyítványom. Vizsga után nem kaptuk meg mindjárt a bizonyítványt, mert felküldték Budapestre (OKJ-s bizonyítvány), akkor nem hitték el, hogy levizsgáztam, azt mondogatták, hogy biztos megbuktam.

Aztán beiratkoztam B kategóriás jogsira, azt mondták, hogy én nem leszek ügyes, ez nekem nem fog menni, soha az életben nem fogok ott átmenni abban a városban ahol tanulok, mert a nagybátyámnak csak ötödszörre sikerült, azt is úgy, hogy átment egy másik kisvárosba, ahol alig van forgalom. A KRESZ meg az elsősegély meglett elsőre, a forgalmi vizsga csak másodszorra, mert az első vizsgán csináltam egy hülyeséget. Most azt mondja a nagybátyám, hogy csak azért mentem át másodszorra, mert ugyanaz volt a vizsgabiztos, mint aki először, mert az oktatóm így intézte, mert olyan a világon nincs, hogy ugyanaz a vb legyen másodszorra is.

Akármit csinálok, a tesóm az isten, én meg a kis szar vagyok, aki nem fogja semmire vinni és aki miatt szégyenkezni kell. Miért csinálják ezt velem?



2016. febr. 9. 17:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Fura családod van. sokan elmondták már de én is elmondom :) ne nekik akarj megfelelni, minden amit te leteszel az asztalra később hasznos lesz számodra, többre fogod vinni mint ők. Szimplán csak irogykednek. Erősen kezdj el gondolkozni és tervezni hogy hova mikor költözöl, hol lesz munkád stb. Hosszú távon nem lesz ott jó helyed, kifognak használni. A fizetésed nagyrészét elkunyerálják majd így kb semmit se tudsz majd félre tenni és ott fogsz eltűnni a süllyesztőben. Lefognak rántani, nem fognak élni hagyni. Ki kell onnan törnöd. egyébként gratulálok mindenhez főleg a jogsihoz, nekem a kresz meg a forgalmi is másodjára lett meg :D nagybátyád meg balfütyi h csak ötödszörre ment át.. ahhoz már tényleg noobnak kell lenni :D ja és még valami! bár ezt írta is valaki de ezt is leírom: ha már lesz munkád, saját, önálló életed stb ne hagyd hogy kéregessenek tőled. Elsősorban magadra gondolj. Lehet önzően hangzik.. de ha oda adod nekik a kisujjad utána majd az egész karodat akarják :) sok sikert az életben, remélem szép életed lesz (najó ez nagyon nyálas volt xD)
2016. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nézd a jó oldalát ennek is. Azért mert a szüleid folyamatosan azt mondogatták, hogy nem fog sikerülni, te csak azért is megtetted és sikerült. Ha fel is akartad volna adni, akkor sem adtad volna fel, végig csináltad volna, hogy ne vághassák a képedbe, hogy "na látod! mi megmondtuk, hogy hülye vagy hozzá, nem fog menni"

Mivel dicséretet nem várhatsz tőlük, akkor fogd fel úgy, hogy minden rosszban van valami jó. Én is ezt csinálom, és egyre sikeresebb, boldogabb vagyok, pedig az apám szerint semmire sem vagyok jó..

2016. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az én családom ugyanilyen.

Én se tudom, miért.

2016. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Még ha a Nobel-béke díjat is szereznéd meg,se ismernének el.

Nehéz tudom,de sz__ard le őket.

2016. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 acelsziv ***** válasza:

Olyanok, minht a hülyegyerek a homokozóban, aki lerombolja más homokvárát, mert azt hiszi, hogy attól az övé szebb lesz.

Nagyon nehéz dolog, de hagyd őket figyelmen kívül és soha ne szűnj meg hinni magadban.

Ja és legyél minél sikeresebb az életben.

Nézd meg ezt a videót

[link]

2016. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert a korábbi fölényük, ami esetleg nem is létezett, apránként szertefos(z)lik, de beismerni képtelenek, mert szükségük van valakire, akit saját (be nem vallott) kudarcaikért büntethetnek.
2016. márc. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!