Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A férjem be akarja fogadni...

A férjem be akarja fogadni hozzánk az unokatestvérét, jogosan az hogy nem akarom hogy ide jöjjön?

Figyelt kérdés

A férjem unokatestvére 25 éves. Mióta szakítottak a párjával teljesen elment az esze. Folyamatosan iszik és bulizni jár, már a munka helyére is alig jár be.

Volt orvosnál aki egy pszichiáterhez irányította tovább.

Hozza járt, most kiderült hogy alkohol problémái vannak, depressziós és panikbeteg és közveszélyes.

Be akarják fektetni a kórházba ő viszont nem akar menni.

A férjem mondta neki hogy menjen csak be vagy legalább vidékre az anyjához, de oda se akar menni.

Utána jött a nagy ötlete hogy 1-2 hónapig jöjjön hozzánk.

Ezt viszont nem akarom, lehet hogy szemetség de van 2 kisgyermekünk (2 éves és 6 hónapos).

A férjem a munkahelyen van én itthonról dolgozom amennyit az időm enged.

Nem szeretném a családi életünket és a gyerekeink kockára tenni emiatt.

Nem tudhatom mikor jön ra egy düh roham amit nem tud kontrollálni.

Tudnátok valamilyen tanácsot adni?


2016. febr. 17. 09:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Jogos. Ebben az esetben én is félteném a gyerekeket. Igazából az unokatestvér nem akar változtatni, nem kér segítséget, nem akarja megoldani a problémákat. Azzal, hogy befogadjátok, érdemben nem segítetek az életén. Igaz, szállása lenne, de az pszichés gondjára, alkoholizmusára nem megoldás. Azt kellene vele valahogy megértetni, hogy ő akarja a kezelést.
2016. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

férjed hogy gondoltam hogy két kisgyerek mellé egy közveszélyes alkeszt költöztet?

mond meg neki, ha beköltözteti, ti elköltöztök!

2016. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Én sem engedném. Gyerekek nélkül még talán, de két kicsinek semmi szüksége egy ilyen emberre.
2016. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Igazad van, csak éppen neked teljesen idegen az illető, a férjedet meg érzelmi-családi kapcsolat fűzi hozzá, így sokkal nehezebb a helyzete. Ennek a vége az lesz, hogy a házasságotok látja majd kárát (mellesleg az illetőt ti fogjátok eltartani végestelen végig).
2016. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Jogos. Nem is értem, hogy a férjednek, hogyan jutott eszébe, hogy két kisgyerek mellé odaköltöztet egy alkesz veszélyes férfit.
2016. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen igazad van, egy kozveszelyes embert nem engednek a gyerekeim kozelebe, alkoholistat szinten nem. A lakas kozos vagy a ferjede?
2016. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a férjed arra vágyik, hogy járhasson vele bulizni, szórakozni. Jól jönne neki egy haver, hogy ne csak a két gyerekkel meg veled kelljen lennie.

Egyébként nem tudom elképzelni, hogy egy férfi arra vágyik, hogy a gyerekei közelében egy alkoholista beteg ember legyen.

2016. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Akkor mast mondanek ha o maga tisztaban lenne a problemaival, akarna segitseget, jarna az orvoshoz, ugy talan megfontolando volna, ha csak a ti varosotokban van megfelelo segitseg, messzebb, az anyjanal videken pedig nem.


Nyugi, nem lesz hajlektalan, majd megy az anyjahoz ha nincs mas megoldas.

2016. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Hirtelen ötlet volt neki hogy ne legyen egyedül és kicsit rendeződik majd itt.. De ugyan úgy a régi barátai körében maradna ami nem vezet sok jóra.

Lányról van szó. A lakásunk közös.

A férjemnek pedig van baráti társasága akikkel el jár szórakozni, de ez nem is tudom hogy jön ide.

2016. febr. 17. 09:37
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
A depressziósok és a pánikbetegek nem közveszélyesek, akárhonnan szedted, felejtsd el gyorsan. Ennek ellenére a rosseb se fogadna. be alkoholistát.
2016. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!