Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan az, hogy nem akarom...

Jogosan az, hogy nem akarom hogy ide költözzön hozzánk egy egész család?

Figyelt kérdés

Férjem testvérének a családjáról van szó.

Mivel mind a ketten elvesztették a munkahelyüket (elvileg kirúgták őket), a lakásukat szép lassan elveszítették.

Jövő héten kell kiköltözniük és kitalálták, hogy egy két hónapig had jöjjenek hozzánk míg rendbe jönnek. Na most akinek nem volt elég 3 év, hogy rendbe jöjjön az 2 hónap alatt sem fog semmit csinálni.

A másik mi is 2 szobás házban lakunk az ikreinkkel, így is szűkösen vagyunk.

A házunk közös. A férjem, hiába nincs jó kapcsolata a testvérével áldott jó ember és bele menne, hogy ide jöjjenek.

Próbálom ész érvekkel meggyőzni, hogy 5 embert nem tudunk hova tenni és a saját életünket ne dobjuk el emiatt.

Ha tényleg tudnám, hogy egy hónap lenne amit itt töltenek belemennék, de tudom hogy milyenek. És ha ide befogadjuk őket az életbe nem mennek el.



2015. nov. 25. 08:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim válasza:
59%
mondd azt, furdeni, aludni mehetnek, de a holmijaiknak bereljenek egy kontenert, mint akik moltozni dzoktak.
2015. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim válasza:
84%
*koltozni szoktak.
2015. nov. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
67%

Már van munkájuk?

Vagy még nem találtak?

2015. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
85%

szerintem jogosan...ne tegyék tönkre a ti életeteket is...más lehetőségük nincs? vagy csak nem akarnak élni vele?


22F

2015. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 A kérdező kommentje:
Azóta sincs munkájuk. Pedig a városban rengeteg munkalehetőség van, csak büdös a munka.
2015. nov. 25. 09:03
 6/92 anonim ***** válasza:
98%
Én nem engedném nekik,hogy oda költözzenek.A kapcsolatotok fogja bánni!Hidd el az ilyenek irigyek lesznek egy idő múlva,hogy ti normálisan éltek és elkezdenek szart kavarni.Foggal-körömmel ragaszkodj ahhoz,hogy ne mehessenek hozzátok.Oldják meg maguk,felnőtt emberek.Költözzenek valamelyik szüleihez.
2015. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
1%

Sajnos sok valasztasotok nincs, a hid ala megse kuldhetitek oket :(

hany gyerekuk van? mert eloszor azt irod egy egesz csalad, aztan meg csak ket emberrol beszelsz

2015. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
100%
Szuloknek van sajat lakasa? Oda tudnanak menni? Azert elso korben megis nekik kene befogadni nem nektek.
2015. nov. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
100%
Ha büdös a munka, akkor én nem akarnám, hogy odaköltözzenek. És akkor majd őket is mi tartsuk el? Nem!
2015. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy van e más lehetőségük. Szülők élnek.

Írtam, hogy 5-en vannak=3 gyerekük van.

2015. nov. 25. 09:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!