Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti hogy viselkednétek vele?

Ti hogy viselkednétek vele?

Figyelt kérdés

Évek óta próbálkozunk a babával,sikertelenül. Velem van a gond,nem részletezném.

Férjem öccséék kb másfél éve próbálkoztak mire összejött. Addig jóban voltunk,a párja is normális volt,kisértem kivizsgálásra,stb,fizettük férjemmel a magándokit neki,ahova én járok.

Aztán terhes lett.

Teljes család előtt jelentették be egyből,még mielőtt levegőhöz jutottunk volna,teljes család előtt vetette oda nekünk,hogy ők nem olyan pancserek mint mi,majd adnak tanácsot hogy kell összehozni a gyereket. Nem ezt vártam,férjen se,egyből beszüntette a támogatásuk,onnantol még karácsonykor is külön nap voltunk apóséknál.

Tegnap is apóséknál voltunk,csörgött a telefon,elvetélt,méhét is ki kellett venni nem tudtak petesejtet sem menteni,nem lehet saját gyereke.

Sajnálom valahol,de nem tudok rá jó szívvel gondolni,a lelkünkbe tiport nem is olyan rég.


2016. febr. 23. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%

Egyrészt, a beszólásuknál ők tisztában voltak azzal hogy "veled van a gond"? Mert ha nem tudtak róla akkor azért nem kellett volna ennyire vérig sértődnötök. Meg szerintem amúgy sem, csak közölni hogy ez rosszul esett.


És mindettől függetlenül kárörvendeni sem illik, szerintem szimplán túl kéne lépjetek ezen a sértődéses dolgon.

2016. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Pontosan tudják hogy miért nincs még babánk, párom öccse még akkor helyben utánunk jött bocsánatot kérni a barátnője miatt.

Nem kárörvendek, egy baba nem tehet arról milyen az anyja,plussz párom öccséért szivem szakad meg,már akkor is gyereket akart amikor még barátnője sem volt,nekünk szorgalmazta hogy legyen minél előbb,legalább keresztgyerek legyen amig saját nincs.

2016. febr. 23. 16:26
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
A bunkóságától függetlenül nagyon sajnálnám. Neked sem lehet soha, vagy még próbálkoztok? Priviben is válaszolhatsz.
2016. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De lehet,csak cisztákkal félrekezeltek(még előzö doki) és hormonháztartásom nemhezen akar helyreállni. Ha más nem,lombikkal lesz,de még adtunk időt magunknak.( minden eshetőségre van fagyasztva petesejtem bőven)
2016. febr. 23. 16:34
 5/15 acelsziv ***** válasza:
75%

Kommenthuszár: "teljes család előtt vetette oda nekünk,hogy ők nem olyan pancserek mint mi,majd adnak tanácsot hogy kell összehozni a gyereket."

Neked hogy esett volna? Évek óta próbálkoztok, erről biztosan tudtak, mert együtt jártak kivizsgálásra. És ezek után így megnyilvánulni? Gusztustalan.

Kérdező: Én nem csinálnék semmit. Sem a kapcsolaton nem javítanék, mert ami velük történt, nem teszi meg nem történtté azt a mérhetetlen bunkóságot, amit csináltak.

Amúgy meg így jártak. Még hogy nincs karma...

Neked viszont ajánlanék méhpempőt. És a párodnak is. Beszéljetek méhészekkel. Nagyon sok emberen segített már ez az anyag. Ha szervi szinten minden oké veletek a pempő fokozni tudja a termékenységet.

2016. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,eszem a méhpempőt jóideje :)
2016. febr. 23. 16:40
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Vele közömbösen, bár nem vagyok lelkizős de ez nekem is nagyon rosszul esett volna. Nem vígasztalnám mert ilyet mondott és nem kért bocsánatot! Nagyon drukkolok nektek! :) mielőbbi gyermekáldást! :))
2016. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Isten büntetése. Esetleg megkérdezném teljes család előtt, hogy "Na, így kell összehozni a gyereket tökéletesen?" Hadd érezze kicsit, mit okozhat szimpla szavakkal. Ha bőg, hát bőg.
2016. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

nehéz helyzet. a párod öccsének fejezzétek ki a sajnálatotokat. de a nőnek én nem mondanék semmit.

nincs értelme gyerekesen visszavágni neki szavakkal. de én nem is pátyolgatnám.

egyátalán nem volt korrekt,hogy ti segítetek nekik, pénzelitek a kezeléseket.. erre ilyen kárörvendőnek lenni..én nehezen bocsátanám meg. de azért ne rúgj bele most egyet.

2016. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Nos, ez valóban oltári nagy taplóság volt tőle, de mondjuk úgy megkapta érte a "büntetését", ha súlyosat is. Arra viszont nem árt felkészülnöd, hogy ha teherbe esel, valószínűleg sosem bocsájtja meg neked. Elképzelhető, hogy annyira megkeseredik, hogy számíthatsz tőle még pár kedve beszólásra.
2016. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!