Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elviselhetetlen az új kollégan...

Elviselhetetlen az új kolléganőm, és nem csak szerintem. Ti hogy viselkednétek vele a helyemben?

Figyelt kérdés

Sajnos kénytelen vagyok vele telefonon tartani a kapcsolatot, a beosztások miatt, mert hát, amikor én szabadnapos vagyok, akkor ő van (ált. heti 2 napot) az üzletben. Én 5 napot vagyok itt, kb. a fél életemet itt töltöm, de szeretem nagyon a munkámat!

Múltkor amikor bejöttem utána dolgozni, át volt rendezve egy csomó minden, meg "ki volt dekorálva" kicsit az üzlet. Persze csomó mindent visszatettem a helyére, praktikai okokból, mivel én ezer éve itt dolgozom, és a nap mint nap használt eszközökért mindig ugyanoda nyúlok, a kezem ügyében van stb, ő meg elpakolta tök máshova. A dekorálásról csak annyit, hogy ami nagyon nagyon gáz volt azonnal leszedtem, egy részét fent hagytam, hogy a főnök is lássa, de ő is mondta, hogy gyorsan szedjem le, mert nagyon gáz.

A szomszédos üzletekben, akikkel jóba vagyok eladók, ma mondták, hogy a hideg rázza őket a nőtől, mert elviselhetetlen, és az egyik törzsvevővel össze is veszett, aki minden nap jár ide és évi kb 150.000-ret vagy még többet itt hagy. Erről tud a főnök is, de azt mondta, nincs semmi baj. Ez a vevő pedig már azt mondta nekem, hogy ő nem is fog ide jönni, csak amikor én vagyok, mert nem bírja elviselni a csajt.

Meg amúgy ostoba, buta is szegény, de olyan szinten, hogy már mókás vele beszélgetni, mert hiába mondok el neki vmit 3x háromféle képpen, mint egy fogyatékosnak, akkor se érti. Még a saját nevét is hibásan írta fel az egyik űrlapra.

Nem tudom már mit kezdjek vele. Én vagyok a felelős a beosztásért, hogy ki mikor dolgozik, amit legtöbbször úgy csinálok meg, hogy mindenkinek jó legyen, még akkor is, ha nekem rosszabbul jön ki a munkaidőm, mégis állandóan problémázik.

Ti mit kezdenétek egy ilyen 0 IQ-val rendelkező, tök sötét emberrel?


2013. szept. 7. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Mivel a főnököd vette fel és tartja ezek után is őt meg, így nem sokat tehetsz. Amúgy meg nem illő kibeszélni és ócsárolni a kollégánkat idegen emberek előtt. Hidd el te sem vagy különb nála.
2013. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én aztán nem beszéltem ki, ők jöttek oda hozzám, és mondták, hogy ilyen meg olyan, én csak meghallgattam őket.

Ez itt pedig egy névtelen oldal, tehát teljesen mindegy, kit hogyan beszélek ki.

2013. szept. 7. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

A főnököd vette fel.


A főnököd szerint nem baj, hogy elüldözött egy törzsvásárlót.


A főnököd tehát kedveli.


A dolgod innentől annyit, hogy alkalmazkodsz hozzá, leszeded a ciki dekorációt, és kijavítod a hibáit.


Elég sokan meg vannak még áldva rajtad kívül ilyen munkatársakkal.

2013. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

A főnöknek kellene szólni, felvázolni a helyzetet, és hogy beszélnie kellene a kolléganővel, mert nagyon nem okés a munkája és a viselkedése. De lehet, hogy a főnököd meg valami oknál fogva bírja a csajt, és ez esetben nem tudsz sokat tenni. Van, amikor a vezető sem lát tovább az orránál.

Meg tudlak érteni, nekem is van egy kolléganőm, akivel nem csípjük egymást, én meg végképp, mert nagyon irritál a természete: harsány, primitív, és törtető. Hiába vannak és voltak a viselkedésével problémák, a munkájával meg vannak elégedve / "húzóember", ahogy mondják / és a vezetőinknek ez elég. Sajnos.

2013. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A főnököm amúgy csak muszájból vette fel, mert az előző kolléganő nagyon hirtelen mondott fel, és SOS kellett találni valakit. Még fizetést is kevesebbet kap, mint az előző lányok amúgy...

De hát mindegy, akkor majd reménykedek, hogy megoldódik a probléma, mert mondjuk kevesli a pénzt és elmegy (amit már emlegetett, hogy nem elég ez neki)

2013. szept. 8. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, igen, marad a remény, hogy hátha elmegy...ezzel én is így vagyok!
2013. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!