Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Illetlenség ha nem tudok...

Illetlenség ha nem tudok elmenni rá?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem férje halt meg, tőlünk többszáz kilométerre laknak, a férfival életembe kb 5ször találkoztam. Most lesz a hétvégén a temetés, viszont már hónapokkal ezelőtt le lett beszélve nekem egy program egy másik városban, ahová el kell utaznom. A szüleim természetesen ott lesznek a temetésen, de nem lesz gond, hogy én nem tudok menni?

2016. márc. 8. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond. Végül is alig ismerted.
2016. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Családonként változik, hogy ilyen téren mi az elvárás, úgyhogy szerintem a szüleidet vagy más rokont kérdezz meg. Ne csak a halottra gondolj, hanem az életben maradt feleségére is, lehet, hogy neki most segítene, ha látná a rokonok támogatását. Vagy nem. Te ismered, jobban meg tudod ítélni. Én elmennék, mert olyan a kapcsolatom az unokatestvéreimmel, de nálatok lehet, hogy lazább ez a viszony.
2016. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem illetlenség.

A szüleid képviselik a családot, vagyis téged is.

2016. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyet értek, a szüleiddel kell megbeszélned. Az a másik program nem halasztható el?
2016. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a kapcsolatod unokatestvéreddel? Ha a férfivel 5x találkoztál, akkor gondolom unokatestvéredet se sűrűn láttad. Szerintem nem kell ott lenned. Persze család támogatása, meg minden, de nekem olyan ember, aki kvázi idegen nem a családom és inkább feszélyez, mint megnyugtat.
2016. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jelent annyit az unokatestvéred, akkor ne menj el, ennyire egyszerű. Láthatóan nem akarsz menni, a szüleid majd annyit mondanak, hogy nem tudtál jönni és kész. Én se mentem olyan rokon temetésére, akit nagyjából 5x láttam életemben.
2016. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha alig 5-ször találkoztatok, akkor gondolom nincs napi kapcsolattartás. Szerintem bőven elég, ha a szüleid mennek és képviselik a családot.
2016. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!