Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti ennétek vagy innátok más...

Ti ennétek vagy innátok más gyereke után a tányérjából/poharából?

Figyelt kérdés

Van egy nővérem, akinek van egy 3 éves gyereke. És magát a gyereket imádom meg minden, de amikor mondjuk a számra ad puszit, vagy valamimet összenyálazza, én már olyankor is húzom a számat. A nővérem meg ilyenkor is mindig veszekszik velem, hogy mi bajom van vele, ez csak babanyál..A kedvencem, mikor náluk vagyok és meghagy valami kaját vagy marad itóka a poharában, erre nővérem mondja nekem, hogy egyem már meg azt a kicsit, amit meghagyott, mondom nem kell, mert beleevett/ivott és ilyenkor is veszekszik velem, hogy semmi bajom nem lesz egy kisgyerek nyálától...

De most nem értem, attól, hogy kicsi, miért másabb az, ha ő beleeszik vagy iszik valamibe, mintha egy felnőtt ember tenné azt? Ha felnőtt emberek után nem iszok meg eszek, miért kéne egy kisgyerek után? Másoknál is észrevettem már ezt a fajta mentalitást, hogy ha mondjuk egy felnőtt ember a szájába vesz egy evőeszközt, már undorodnak tőle a többiek, de ha egy kisgyerek nyálaz össze valamit, akkor az már senkit sem zavar. Miért?


2016. márc. 29. 20:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ennék, innék.
2016. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

én senki poharából nem iszok, más villáját/kanalát sem használom utána.

na jó,kivétel a párom, ő utána nem vagyok finnyás.

de más után nem eszek/iszok. nem szeretnék valami jó kis herpeszt vagy akármilyen sebet a számra.

aki ezen megsértődik , az úgy járt. én inkább elmosok pluszban még egy eszközt, mint hogy bajunk legyen.

nem is értem miért kell erőltetni,hogy egyél a gyereke után. tán azért hív át,hogy te legyél a konyhamalac?

2016. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Legkozelebb kerdezz ra hogy o miert nem eszi meg?

Normalis ember startbol nem kinalgatna ilyen kajaval/itallal.

2016. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Nekem semmi bajom vele. Felnőtt ember nyálával se. Oké, akárki idegen után persze nem ennék meg semmit, de egy rokon után simán, de még a barátaim után is. De nem kötelező ilyennek lenni, különbözőek vagyunk :) Az a fura, hogy csókolózni meg ennek ellenére nem szeretek annyira :D Más meg hisztizik, hogy "fúúúj, nyál, gusztustalan", aztán meg megy lesmárolni a barátját :D
2016. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
8%
Én eddig csak az anyukám és a tesóm után ettem és ittam és semmi bajom sincsen tőle még szikes se lett a szám utána.Persze azért mindenféle idegen után én se innék illetve ennék de ki nem állhatom a nyafogós finnyás embereket mond meg neki,hogy nem iszol/eszel a kisgyerek után állj ki magadért és nem nyafogj.!
2016. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Nővérednek sem lenne semmi baja, ha véletlenül a szájába kerülne az örökítőanyagom. :)
2016. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nincs bajom az ilyesmivel, ha úgy jön ki, az nekem tökmindegy, kisgyerek vagy sem, haverok is sokszor isznak egymás után meg ilyenek - no de ne kínálgassanak már és sértődjenek meg, ha nem tetszik a dolog. Nekem eszembe nem jutna kínálgatni, pedig mondom, nekem nincs bajom a más után ivással, ha úgy jön ki a dolog.
2016. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Más kisbaba nyâla zavar, de a sajátomé nem. Lehet h mivel a nõvéredet sem zavarja a sajátjáé, bele sem gondol h mást igen.
2016. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A nővérednek agyára mentek a hormonok, nyilván az ő gyereke nyála kifejezetten finom, és mindenkinek meg kellene kóstolni.

Nem, nem ennék-innék utána. Sőt, engem már az is zavar, ha idegen gyerek a nyálas kezével hozzám ér. Az meg még jobban felkavarja a gyomrom, ha ebédnél azt látom, hogy hosszas szakad ki belőle a nyál, anyuci meg képtelen megtörölni.

Semmi bajom a gyerekekkel, csak a hülyék zavarnak,akik nonstop nyomják a hisztit,és hülyeségeket beszélnek, csinálnak. A csecsemőket nagyon szeretem. De azért mindennek van határa.

2016. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
*hosszasAN
2016. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!