Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha a rokonotok ittasan vezet...

Ha a rokonotok ittasan vezet ( rendszeresen) kihívnátok a rendőröket?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem lehet rá hatni. Ha elmegyünk itthonról akkor elmegy a kocsmába kocsival. A kocsikulcsot el akartuk venni, akkor agresszívvá válik.

Ma már telefonáltak a rendőrök, hogy valaki bejelentette, hogy kocsiba akar ülni a kocsma előtt full részegen. De nem értek oda időben, ezért moat csak szóban szól nekünk, de figyelni fogják a kocsiját a kocsma előtt és ha ott van, akkor bemennek.

Az előbb jöttem én haza és láttam a kocsija a kocsma előtt ismét...

Attól tartunk, hogy balesetet okoz, valakinek baja esik. De a szép szó nem hat, menthetetlen.


Gondoltam rá, hogy én hívom most fel a rendőrséget névtelenül, hogy menjenek ki.


Szerintetek ez szemétség rokonnal szemben?

Nem közeli rokon, de egy telken lakunk, így látom mit művel.

Úgy gondolom, hogy jobb lenne megelőzni a bajt. De akinek kikértem a véleményét, az azt mondta, hogy szemét vagyok, mert így szándékosan sunyi módon kárt okozok neki (pénzbüntetés)...

Én azt mondom, hogy inkább ez, hátha észbe kap, minthogy valami tragédia történjen. Nem is vele, másokkal.


Illetve, a kocsma nem vonható felelősségre? Tudják, hogy kocsival érkezett mégis kiadják neki a piát! Nem is keveset. Ez szabályos?


2016. ápr. 23. 19:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
csak a kulcsot venném el.
2016. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

A rendörök felhivtak, meg figyelik a kocsmát részböl azt veszem ki hogy faluban éltek , ott ugy is akad elöbb utóbb valaki aki helyre teszi ( remélhetöleg)

Sajnos nincs sok minden kezdenivaló az ilyen emberrel , saját magának kellene hogy legyen annyi felelösségtudata hogy részegen nem vezet.

Ha elkapják ittas vezetésért akkor ugrik a jogsija ugyhogy probléma megoldva

2016. máj. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

25.000 fős városban élünk.

A probléma viszonylag "megoldódott", össze törte a kocsit. Azóta biciklivel jár....

2016. máj. 23. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!