Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogos a felháborodásom?

Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Küldött egy előkèt a 3 hónapos babámnak az egyik rokonunk azt mondta tiszta új, erre nèztem hogy oldalt szèt van szakadva mintha kutya rágta volna meg, ès nagy felirattal rajta hogy borravaló teljesen összefirkálva!! Hozzáteszem hogy tanult emberekről van szó, mi se a semmire vállaltuk a gyereket mindkettőnknek van rendes munkahelye, a gyereket nem járatom használt holmikba. Szerintetek jogosan vagyok megsèrtődve?

#rokon #baba #sèrtődès
2016. máj. 22. 15:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem túlreagálod. Fölöslegesen stresszeled magad dobd ki és lépj túl rajta!
2016. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%

NEM, NEM JOGOS!


Attól nem lesz semmi baja egy gyereknek, ha nem csak új ruhákat használ, a TISZTA használt ruha semmivel sem rosszabb, söt. Az új texitilák tele vannak vegyszerekkel, amik a gyártás során belekerültek, és csak sokszori mosással jönnek ki, ezért a használtak egészségesebbek, föként egy pici gyereknek.


Emellett egy ELÖKE esetében végképp nem értelek, azt naponta/naponta többször is cseréled, azaz egy hét múlva ugyanolyan használt, mint szerinted most a kapott.


De aki amiatt megsértödik, hogy használt dolgokat is kap a gyerek, azzal az emberrel bajok vannak.

2016. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Jogos. Az egy dolog, hogy sokan vesznek használt dolgokat maguknak, de ajándékba nem illik ilyet adni, ráadásul ez még rossz állapotban is van.
2016. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Látom nem èrted. Kaptam használt dolgokat, el is fogadtam ès használjuk is. De ami rá van írva h borravaló ès ezt nem kisgyerek firkálta össze hanem egy felnőtt! Ezt úgy vettem hogy borravalónak szánja, ès beszívott fejek is voltak rajta amit szintèn tollal rajzoltak rá
2016. máj. 22. 16:20
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is az elökenek semmi baja,en is adnek a babamra hasznalt ruhat,es ha kapnek avval nem lenni semmi gond.Nekem az lenne a baj ha valaki igy hazudna es hülyenek nezne.
2016. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hé emberek itt most nem az a probléma hogy használt vagy sem amit hord a gyerek hanem amit kapott előkét összefirkálták és nem éppen kedves módon. Miért nem kérdezed meg a kedves rokontól hogy még is mi ez? Vagy csak dobd ki és ne foglalkozz vele.
2016. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen
2016. máj. 22. 16:57
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Tegyél már fel róla egy képet, valószínű hogy túlreagálod...
2016. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nemtudok mert azonnal kidobtam mèrgembe
2016. máj. 22. 17:11
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Na, jól tetted, ha idegesít dobd ki bátran. (Főleg, ha azt mondta, hogy tiszta új közben meg nem az).



Ez azért fura:

"mindkettőnknek van rendes munkahelye, a gyereket nem járatom használt holmikba"


Baráti körömben szinte mindenki többnyire használt ruhákban járatja a gyerekét, nem érezzük, hogy ezzel gáz lenne. 500ezer-1.2 millió közötti havi családi bevételek, és a jobb budai kerületekben lakunk, tehát ez a mentalitás azért meglep.


De mégegyszer: azzal, hogy kidobtad, megoldottad a problémát. Akkor amikor történt jogosan voltál feldúlt, mostmár viszont túl kellene lépned rajta.

2016. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!