Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos e a felháborodásom?...

Jogos e a felháborodásom? Tudom hogy az csak kiváncsi vagyok a válaszaitokra.

Figyelt kérdés
Négyen élünk egy háztartásban édesapám nyugdíjas, öcsém most munkanélküli én meg édesanyám dolguzunk. Szóval minden hónapban fizukor kb-ban oda adom a pénzt anyának, pár ezer forintot tartok meg nem többet tényleg annyit hogy legalább egy hónapban egyszer eltudjak menni a haverokkal bulizni de ez is ritkán van,mivel az elrakott pénzemnek mindig lába kel édesanya megtalálja tudja kié de nem érdekli elrakja és elkölti (hasznos dolgokra legalább) de nem szól nekem hogy héj fiam ide tudnád adni a kis megsporólt pénzedet ,mert kifogyott a kassza csak úgy zsebbre vágja mint mi sem történt volna és ha nem kérdezem hogy mi van hol pénzem akkor nem is szól, sőt volt már olyan hogy le is tagadta pedig 100% hogy ő volt a ludas.. A legnagyobb döbbenetet bennem az okozza hogy kutat utánna mert a ruhás szekrényemben mindig guberál ott már nem egyszer talált rá a pénzre, nem kerestem más helyet neki bíztam benne hogy hátha nem nyul hozzá de tévedtem. Nálunk mindig a pénz a vita forrása de általában én járok rosszul oda adok mindent majdnem de az is kevés azt a keveset ami eltünt szóba hozom akkor meg én vagyok a rossz ember. Ez tipikus esete annak,hogy nyújtom a kezem és az egész karom kell.
2016. máj. 8. 03:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
mért nem költözöl el?
2016. máj. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Hagyd meg anyukád örömét, továbbra is hagyj ott pár ezer forintot, te meg tartsd nagyon máshol a maradék pénzed.

Hadd higyje, hogy megtalálta.

Amúgy miért nem költözöl el otthonról?

2016. máj. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ha most pár ezret ott hagyok mindegy akkor mindet ott hagyom mert tenyleg annyi penzrol van szó.. mielött félreértés lenne nem arról van szó hogy a pénzt sajnálom tőle hanem arról hogy nem kéri el hanem "elopja" ,mert oda adnám szivesen.. A költözésről meg annyit hogy ha elmennék akkor nem lenne ki összetartaná a családot az öcsinek még érnie kell.
2016. máj. 8. 03:24
 4/24 A kérdező kommentje:
édesapam szív és cukorbeteg.
2016. máj. 8. 03:25
 5/24 A kérdező kommentje:
Ugyhogy ez még egy ideig tárgytalan.
2016. máj. 8. 03:28
 6/24 A kérdező kommentje:
Kertesház van jószágokkal azt is kell valakinek csinálni ha elmennék itthonról lepukkannának ez 100 százalék.
2016. máj. 8. 03:35
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Tehát maradsz, amíg te is lepukkansz?
2016. máj. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató kérdés köszönöm.
2016. máj. 8. 03:45
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Öcsi van már 16? Az már dolgozhat. Szerintem a ház körül is.
2016. máj. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogadd meg a tanácsom, hagyd ott neki, hadd higyje azt hogy megtalálta a pénzed, mert szerintem nem fogja abbahagyni.
2016. máj. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!