Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogos a felháborodásom, hogy...

Jogos a felháborodásom, hogy a lányom a kutyára szórja el a pénzt?

Figyelt kérdés

Legutóbb mikor a lányoméknál voltam látogatóban,felfigyeltem a komódon egy számlára,kutyaeledel 16000ft.-Majdnem elájultam! A lányom minimálbért keres a vejem sem sokkal többet,múltkor a lányom panaszkodott,hogy nem tudott idén télikabátot venni magának.De a kutyának meg ilyen drága eledelt vesz? - Elhiszem én,hogy szereti a kutyáját,meg okos kutya,-bár engem soha nem akar beengedni a lakásba,pedig hetente lát,igazán megtanulhatta volna már,hogy ki vagyok.

A lényeg,hogy mindig másra szórja el a pénzét,kamaszlányunokámnak vesz bakancsot,holott van neki tavalyról, fiúunokámnak mobilt,a réginek semmi baja.

Ennyi pénzből öt kabátra is futotta volna.Ha szóváteszem akkor megsértődik.Talán nincs igazam?


2014. febr. 10. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
51%

Az igen komoly kutyatáp, hacsak nem 10 zsákkal vett:D

Annyiból jogos, hogy ne panaszkodjon, ha csak ennyi esze van.

2014. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
94%
Mekkora kiszerelés a táp? A normális kutyatápok bár látszólag sokba kerülnek, hosszútávon mégis jobban megérik mint a gagyi tápok, ugyanis sokkal kevesebbet kell adni belőle a kutyának.
2014. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
37%
Jogos, legközelebb ha panaszkodik nyugodtan megmondhatod, vegye fel a kutya kaját.
2014. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
86%
Lehet allergiás vagy beteg a kutya és ezért kellett speciális táp. A bátyám kutyája beteg volt, máj probléma és másfél kg kutytatáp 2500 ft.mivel nagytestű kutya gondolhatod nem 10 dk-kat eszik....
2014. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
94%
egyáltalán nem sok egy 15 kg körüli tápért
2014. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:
A kutya fajtiszta boxer valami hiper-szuper pedigrés és állítólag a másik táptól megy a hasa. (20kg zsák)
2014. febr. 10. 22:21
 7/73 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy olvasom, felnőtt lányod van, saját családdal. Hogy miként kezeli a pénzt, azt már idáig is tudnod kellett volna, hiszen te nevelted.

Nem kell beleszólni az életébe. Ha panaszkodik, akkor elmondhatod, szerinted mit nem csinál jól. De csak akkor.

2014. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
64%
800 ft/kg a táp, és ketten keresnek szinte minimálbért úgy, hogy még van két gyerek is, az úgy komoly:D
2014. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
67%

Szóváteheted mint észrevételt, az jogos.

Felháborodni felesleges, mert nem a te életed. Használni sem használ.

2014. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
83%

Kezdjük ott,hogy miért nézegeted a lányodék számláit?Ezek után elhiszem,hogy okos az a kutya azért nem szívesen enged be,mert érzi,hogy negatív vagy.Úgy látszik a lányod a gyerekeinek mindent megvesz amit lehet és saját magától vonja el a pénzt csak ,hogy rendesen tartsa a kutyáját, (sokan példát vehetnének róla). Ha te anyagilag segítenéd úgy felháborodhatnál,ha nem semmi közöd hozzá!

Egy jó minőségű fajtatáp tizenkétezer és csak 10kg egyébként. Ha szeretetet ad neki az a kutya,-ne sajnáld tőle,te meg legközelebbi ünnepre vegyél neki egy télikabátot,vagy legalább is ne szekáld,hogy mire költi a pénzét.

2014. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!