Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Az egész ott ezdődött, hogy ha megkértem anyámat, hogy csukja be az ajtóm, akkor résnyire nyitva hagyta, pedig vagy húszszor látta, ahogy becsaptam az ajtót, miután ő nem vot rá képes. Apummal elváltak, ott is ő volt a hibás, de ez hosszú. Apummal csak hétvégente találkok. Ha anyám ki akar menni amnagyszülőkhöz, akkor meg se kérdez, hogy akkorra tervetem-e valamit. Nem képes akkor ébreszteni, amikor megbeszéltük, most is 15 percel késöbb ébresztett, már a buszmegállóba kéne sétalnom, amiikor jön, és elkezd jópofizni.

2015. szept. 28. 07:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

És ehhez max. 10 éves vagy?


Mert ha idösebb, akkor legfeljebb rajtad lehetne háborogni.


Az ajtót CSUKNI kell, nem becsapni - ezt csak hülyegyerekek teszik.

A nagyszülökhöz neked is illene menni, ezzel ne tudom, mi bajod van.

Ébreszteni neked kellene magadat, nem anyádnak - gondolom, van telefonod, az ERRE is alkalmas.


Összességében hisztis gyereknek tünsz, aki csak követelni szeret, de mindenre lusta, viszont szeretné magát kiszolgáltatni.

2015. szept. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem jogos... Ha már képes vagy írni, akkor egy ébresztő órát is be kell tudj állítani... Nem dolga felügyelni, hogy neked mikor jó a nagyszüleidhez menni... Neked kellene odafigyelni, hogy ne tervezz programot akkorra.. Az ajtódat meg csukd be, ha becsukva akarod... A segged ne nyalják ki?
2015. szept. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

Aha, már menned kéne, de itt írogatsz.


- az ajtót csak hüyegyerekek csapdossák - ja, meg a pszichiátriai kezelésre szoruló idegbetegek

- az ébresztőóra fogalmát nem ismered, vagy degradáló használni?! Unokahúgom 9 évesként képes egyedül felébredni és elkészülni...

- de neked nincs szád, hogy megmondd, bocsi, most nem érek rá, mert xy-nal találkozok, vagy tanulnom kell, stb.


Tipikus életképtelen kölyök vagy... -.-

2015. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Na, indulj iskolába, hisztis kölyke'. Legközelebb meg állíts be magadnak ébresztőt, ha már annyi nagy, felnőtt kölök vagy, hogy el tudod dönteni, hogy anyád hibája egy egész házasság tönkremenetele. Ágyba még bepisilsz néha, ugye?
2015. szept. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Nem jogos. Ez olyan hisztinek tűnik.

Főleg, hogy ha fiú vagy (Geri).

- Ne csapkodd az ajtót. Ha kicsi vagy, miért baj, hogy résnyire nyitva van?

- Nem hiszem, hogy anyukád volt a hibás, egy házasság szinte mindig mindkét fél hibájából megy tönkre. De te ebbe még nem látsz bele, nem voltál még házas.

- Mivel anyukád dolgozik, ezért nyilván adott, hogy mikor tud csak a nagyszülőkhöz menni.

- Miért kell ébreszteni? Óra? Teló?

- Jópofizik? Jajj, de gonosz lehet.

2015. szept. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%

Mienk ide írogatsz, ha késésesben vagy?


Elárulom, egy 15 éves telefonon is van ébresztő funkció.

2015. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

És fogadjunk hogy a kaját is elsózza?!

És direkt, azért hogy idegesítsen...

És csípős a mustár is

2015. szept. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

Úgy van, teljesen jogos a felháborodásod. A méltóságod maradéká is ízekre tépi Anyukád. Büntesd is meg, és ne edd meg a tökfőzeléket!

De remélem példát mutatsz neki, hogy egy hiba nélküli ember hogy vislekedik egy szülő-gyerek kapcsolatban.

2015. szept. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

"Nem képes akkor ébreszteni, amikor megbeszéltük"

Máglyára vele:D

2015. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%

Előző válaszolók: a telefonos ébresztő egyáltalán nem megbízható, az esetek felében nem ébreszt engem pl. SZégyen vagy sem, 21 évesen megkérem anyámat, hogy kopogjon és ébresszen fel, ha valami olyan van.

Az ajtót nem értem miért nem képes becsukni. Egy idő után engem is felhúzna, és becsapnám.

Nagyszülőkhöz illik menni a gyereknek, és kell is, de én se értettem soha, hogy miért nem lehet előző nap szólni, és akkor a gyerek nem szervez akkorra semmit, illetve van ideje lemondani.

Nem tudom miért szóljátok le ennyire a kérdezőt, szerintem igaza van.....

2015. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!