Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normalis ez a kunyeralas?

Normalis ez a kunyeralas?

Figyelt kérdés

Nagynenem minden nap itt hagyja nalunk unokaocsemet, amig o meg a ferje dolgozik. A mamank foz a gyerekre meg amugy rajtam kivul mindenkire itthon (en magamra fozok csak). Estenkent jon a nagynenem a gyerekert, es az neki az elso mostanaban, hogy "van kaja?" meg nyitogatja a mamam hutojet.


A mama neki meg a gyereknek szivesen adna, de mindig kiderul, hogy annak a semmirekello ferjenek kellene. (Terrorban tartja a csaladjat, a sajat fizetesebol nem ad semmit, a nagynenem tartja el, nem foz, nem takarit otthon, most eppen van munkaja, de ez is csoda.) Szoval, nem kedveljuk, es a mamam is panaszkodik, hogy nem hajlando etetni azt az embert napi szinten. Nagynenemnek csak azt szokta mondani, hogy nem foz o annyit, hogy neki is jusson, lassa el mar sajat magat. Ettol fuggetlenul most mar naponta beprobalkozik nagynenem, es barmennyire sajnalom, hogy ilyen goreny ferfit tart el, a sajat dontese miatt ne huzzon mar le meg egy bort a mamarol, aki egyebkent reggel 8-tol este 7-ig vigyaz a gyerekere heti 6 napon at. Az apja akkor sem foglalkozik a gyerekkel, ha otthon vannak mindketten, akkor is hozzank kell hordani a kisfiut.


Azert nem pofatlansag, hogy a jo emberek szenvednek az ilyen barmok kornyezeteben?


23N


2016. jún. 16. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
de, pofatlansag, igazatok is van mamaddal, de amugy mi a kerdes? egyertelmu szerintem mindenkinek, hogy pofatlansag, mamad jol teszi, nem ad.... de komolyan, mi a kerdes?
2016. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ja, csak a velemenyekre vagyok kivancsi es jolesett kiirni, mert az elobb is itt nezett nagy szemekkel a nagynenem, hogy hogy lehet az, hogy megettuk a kajat, mert hogy vitt volna az uranak... igazad van, vegul is egyertelmu.


Talan kerek-perec kellene megmondani a nagynenemnek, hogy nem fogjuk etetni a ferjet, nem pedig csak celozgatni, de az lenne az eredmeny, hogy otthon menne a veszekedes, a gyerek pedig mar igy is lelki serult, mindig sirva jon hozzank, mert "apa megint uvoltozott anyaval".


A ferj pedig meguzente mar a mamanak, hogy de hat XY-ban is van neki csaladja...! (Vagyis adjon kajat) Arra a varosra gondolt, ahol o el a nagynenemmel meg a kisfiukkal. Fortelem -_-"

2016. jún. 16. 19:45
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

A nagynénéd mi a búbánatért nem válik el attól a baromtól? Meg kell várnia, amíg a gyerek meg ő maga is egy roncs lesz?

Komolyan, az ilyen parazita, erőszakos böszméknek nem ártana újranyitni valamelyik régi munkatábort.

2016. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azt mondja, a gyerek miatt nem akar, nehogy apa nelkul nojon fel. Szerintem pedig jobb lenne neki. :D egyebkent minden feltetel adott, nagynenemnek sajat lakasa van, ahova koltozhet a gyerekkel, jol fizeto allasa es itt vagyunk nekik mi is, akikhez barmikor fordulhat baj eseten.


Sajnos a testvere - apank - is jol bevalasztott annak idejen egy ugyanilyen embert, csak eppen no volt ugye. Dragalatos anyamtol vegre 14 eves koromban valt el apa, jelenleg pszichiterapias kezeles alatt allok, mert anyam szinten egy allat volt.


Nem hiszem el, hogy a nagynenem nem latja a parhuzamot. A kisfiu 10 eves most.

2016. jún. 16. 20:18
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
és te minek laksz nagyanyáddal?
2016. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez hogy jon ide?
2016. jún. 16. 20:45
 7/14 anonim ***** válasza:
és mennyit ad a nagynéni a kajapénzbe?
2016. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Annyit, amennyi a gyerek kajajat fedezi. Emiatt hangsulyozza neha, hogy "de csak a maradekot vinnem el". Azt sem adjuk, nehogy elkenyelmesedjen (ennel is jobban) az a ferfi. Hozzateszem, nalunk sosincs kiontve az etel, 1 vagy 2 nap alatt mindig megeszik, amit a mama foz. Magamra 2-3 napra fozok alapbol.
2016. jún. 16. 22:15
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

mért nem költözik hozzátok

amúgy te mennyi pénzt dobsz be a közösbe?

2016. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ki koltozzon hozzank? :D


Egyetemista vagyok, annyit keresek mellette, hogy a ruhazkodasomat, a szorakozasomat,a kozmetikumokat es azt a kajat tudom fizetni, amit akkor veszek, ha nem vagyok otthon (fornettik, peksutik stb. nem szoktam elkerni az arukat) + a nyelviskolat is en fizetem magamnak.


Egyelore elkoltozni nem tudnek ennyi penzbol, amit most keresek. A szulom tamogatja anyagilag, hogy magamra fozzek, elosegitve ezaltal is az onallosodasom.

2016. jún. 17. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!