Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Baj, ha azért segítek, hogy...

Baj, ha azért segítek, hogy később nekem is segítsenek?

Figyelt kérdés

A rokonaimrol van szo... unokaocsem masik suliba fog jarni szeptembertol, es nekem kell majd minden nap atkiserni a sulibol a magan tanodaba. 1 oram fog elmenni ra minden nap, sot, a rohadt nehez taskajat is cipelhetem majd, mert ehhez van hozzaszoktatva.


Kulonosebben nem kedvelem se ot, se a csaladjat, de mas megoldas nincsen, viszont nagynenem mar pedzegette, hogy majd szivesen vigyazna a majdani gyermekemre neha napjan. Ez fontos lenne, mert se az en reszemrol, se a parom reszerol nincsenek nagyszulok, akikre ra lehetne majd bizni a gyermeket.


Rosszul kellene ereznem magam vagy nem baj, ha ilyen gyakorlatias a felfogasom?


23N


2016. jún. 24. 22:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Nrm baj.Jó tett helyébe jót várj.
2016. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

elso, igazábol ez ugy van, hogy jo tett helyébe, jot ne várj.


kérdezo..én ilyenre nem alapoznék, hogy majd o néha-néha fog vigyázni a (még meg nem szuletett) gyerekemre.

2016. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Elvileg jogos lenne, ha visszasegítene, de a helyedben erre nem számítanék - addigra ugyanis még igen sok minden megváltozhat az életetekben.
2016. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Szerinte, simán hülyébe vagy nézve, mondani bárki tud bármit.
2016. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos barmikor valtozhatnak a dolgok, de kicsit megnyugtato volt ezt hallgatni a nagynenimtol. :)
2016. jún. 24. 22:49
 6/30 A kérdező kommentje:
*hallani
2016. jún. 24. 22:49
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

A saját gyerekét nem viszi el a suliba, de a tiédre majd vigyázni fog?...

A gyakorlatias gondolkodással nincs baj, de én sem számítanék a viszonzásra tőle.

2016. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 macilaci60000 válasza:
92%
Hát ha később majd odaállsz elé, hogy légyszi vigyázz a gyerekre, és ő nemmmel válaszol, nem mondhatod neki, hogy márpedig te most vigyázni fogsz rá, mert én is kísérgettem 6 évvel ezelőtt az uncsiöcsémet, pedig nekem sem volt hozzá kedvem. De akiben van némi lelkiismeret az megtenné. Szerintem.
2016. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Ja, nem is ertem, miert nem szalad haza Pestrol videkre a nap kozepen, hogy atkiserje a gyermeket a tanodaba... ezt melyik munkahelyen engednek meg, ha nem ersz vissza fel-1 oran belul? Oke, nem tudhattad, de baromi messze dolgozik. :(


Teljesen normalis ember egyebkent, nem az a fajta, akit "emlekeztetni" kell.

2016. jún. 24. 22:57
 10/30 anonim ***** válasza:
53%

" Mondd mért baj az

Ha ember maradsz

Ha mindenből ami kell elveszel, de ha kell

Mindenből adsz "


\ Tankcsapda \

2016. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!