Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Utálom az unokatesómat, mit...

Utálom az unokatesómat, mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés
Az unokatesóm (ő is lány és én is) egyidős velem, és egy osztályba is járunk sajnos. Odahaza mindig eljátssza a szentet, és ezért mindenki azt hiszi, hogy tökéletes, és mindig azzal jönnek, hogy vegyek róla példát. De nem akarok olyan lenni, mint ő, mert igaziból egy kígyó, és csak azért jó tanuló, mert az összes pasi tanárunkat húzza, a nőknek meg nyalizik, és ezért engedik, hogy puskázzon. Még hétközben is kiszökik bulizni éjszaka, de senki nem tud róla, én is csak azért, mert másnap az egész sulinak mutogatja a telóján az ott készült képeket. Már a fél sulival járt, meg állítólag egy tanárral is, legalábbis célozgatott rá, mondjuk azt nem tudom, hogy kamuzik, vagy tényleg. A lényeg, hogy mindenki otthon engem izélget, hogy milyen selejt vagyok hozzá képest, és ezért már nagyon utálom, főleg, hogy sosem áll mellém, vagy véd meg, hanem csak néz ártatlan szemmel aztán meg röhög rajtam. :(
2016. júl. 24. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Vidd fel magadhoz pár osztálytársad hogy mondják ők hogy milyen az unokatesód
2016. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Ha minden szóról szóra igaz, amit írtál, és nincs benne semmi ferdítés sem (amit azért kétlek), csak annyit tudok mondani, hogy ne foglalkozz a szülők "beszólásaival". Idővel úgyis visszakapja az élettől az unokatesód.

Ps.: azt azért nem hiszem, hogy a tanároknak is elcsavarbá a fejét, elég perverznek kellene lenni ahoz, hogy egy felnőtt férfinak bejöjjön egy 13 éves kislány teste.

2016. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
16:38, elég fejlett csaj, legalábbis hozzám képest tutira. Azt nem tudom, hogy tényleg összejött-e azzal a tanárral, akivel mondta, egy 23 éves infótanárról van szó egyébként. De nagyon játssza az agyát előtte is, meg a többi pasi tanár előtt is, az biztos.
2016. júl. 24. 16:43
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Próbáld elmogyorázni ugyanezt a szüleidnek...az osztálytársaid is segithetnek. De ha õ sem csinál veled semmi rosszat, te sem kell vele. Hagyd a fenébe. De meg is kérdezhetnél tõle pár dolgot....meg is fenyegethetnéd hogy elmondod a szüleidnek, meg az õvéinek, amiket ide irtál. A többi rajtad múlik.
2016. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
17:11, pont ez az, hogy egyébként nem szemétkedik velem, ezért nem akarom bemártani. Mondjuk szerintem előbb-utóbb úgyis le fog bukni, és ezt már mondtam neki is, de nem nagyon érdekelte.
2016. júl. 24. 17:20
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha nem ártott neked sose, akkor mit izgulsz?
2016. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
17:44, azt, hogy végülis miatta nem hagynak békén otthon, mindig azt mondják, hogy legyek olyan, mint ő. Hidd el, nem érdekelne, mit kétszínűsködik, ha nem ő lenne elkönyvelne mintagyereknek, én meg a selejtnek.
2016. júl. 24. 18:56
 8/16 anonim ***** válasza:
Majd rájönnek, hogy nem te vagy a selejt. Az idő mindig kiforogja, ne aggódj. Csak légy türelemmel.
2016. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
18:59, remélem, hogy igazad van. :) Köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2016. júl. 24. 19:10
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben a sztoriban csak a tanárt sajnálom, akiről a liba pletykákat terjeszt.
2016. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!