Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elég csúnyán összevesztem...

Kevin1232 kérdése:

Elég csúnyán összevesztem anyával. Mit csináljak? (16/f)

Figyelt kérdés
Hát az volt hogy ugye gépészeti szakra jelentkeztem és hogy van nekünk 2 hét nyári gyakorlatunk, Először mentem 3-4 napot aztán mondták hogyha nem megyek be lehet pótolni majd augusztusba, és nekemaz az időpontsokkal jobb lett volna mert van egy barátnőm akivel már majdnem 2 éve együtt vagyunk és hogy ők nyáron költöznek ki angliába és hgy most még együtt tudjunk lenni kicsit azért nem mentem, és ugye ezt anyámnak nem mondtam el hogy nem mentem gyakorlatra, és felhívta az igazgató elakartm mondani csak nem most hanem még egy kicst később Tudm hogy megkellett volna beszélnem vele ezt az egészet de nem hittem volna hogy megengedi hogy ne menjek szóval értitek tudom hogy bűnös vagyok és jogosan haragszik rám, de már minden próbáltam és nem bocsát meg mit csináljak hogy ne haragudjon? légyszives segitsetek Köszi!

2016. jún. 29. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Kérj bocsánatot! Írj egy szívhez szóló levelet Neki, amiben leírod őszintén az egészet és hogy ne haragudjon, többet nem fordul elő és nagyon szereted. Én anyuka vagyok, még kicsi a fiam, de biztos nem tudnék sokáig haragudni rá.
2016. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ:D megpróbálkozom vele!
2016. jún. 29. 12:50
 3/6 Deniel9 válasza:
100%
Szerintem alapjáraton nem kellett volna titkolóznod előtte. Ő is nőből és szerintem átlátta volna a lány helyzetét meg a te szemszögedet is. És a hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát. Üljetek le , beszéljétek meg a dolgokat és egy idő után úgy is ki fog engesztelődni :D Az anyukák többsége nem haragtartók. (súlyosságtól függ)
2016. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a leveledet, es miutan elolvasta, kerj szemelyesen is bocsanatot.
2016. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

beszélni próbálj meg vele, és igen, ahogy írták előttem is, kérj bocsánatot! ígérd meg, hogy nem csinálsz többet ilyet, és elmész augusztusban majd a gyakszira :)

de idővel enyhülnie kéne, nem haragudhat mindig

2016. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anya, hülyeséget csináltam. Nagyon szerelmes vagyok, sajnálom hogy nem szóltam a gyakorlat miatt.

Igen gyáva is vagyok, mert nem hittem el, hogy szeretsz annyira, hogy megértsél.

igérem máskor nem hallgatok el ilyesmit.

2016. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!