Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Karácsonykor csak apóst...

Karácsonykor csak apóst meghívni nagyon illetlen? Anyósomat ki nem állhatom, egy utolsó nyomoronc nőszemély.

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 16:28
1 2 3
 21/27 Kyflie válasza:
53%
Menjetek el mindketten pszichológushoz, és beszéljétek meg, mi a problémátok egymással.
2016. okt. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nekem az a bajom vele, hogy egy kiállhatatlan ember.
2016. okt. 26. 20:01
 23/27 anonim ***** válasza:
96%
Lehet hogy ő is ezt gondolja rólad.
2016. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálatos az egész helyzet! A családi problémádat nem a hozzád legközelebb álló emberrel, azaz a férjeddel beszéled meg, hanem vadidegeneket kérdezel.
2016. okt. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
0%
Én 3 évvel ezelőtt pont ilyen okokból elhatároztam, hogy nem hívom meg egyiket sem, és én sem megyek el hozzájuk (férjem egyetértésével, természetesen). Erre a Sors elintézte helyettem: anyósomat december 6-án halálra gázolta egy autó. Csak apósom töltötte nálunk a karácsonyt.
2016. okt. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
9%
Felnőtt emberek, ha az vérig sérti őket hogy egyikőjüket nem hívod meg, akkor jobban teszed ha megsérted őket. Gyerekekkel kell kesztyűs kézzel bánni, és nem pedig önálló felnőttekkel.
2016. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Hát... illetlen.

És hát a párod véleményét is kérd ki.

Ha ő is így gondolja (de nem azért mert 2 napig veszekedtél vele emiatt, hanem magától is így gondolja akkor esetleg).

De illetlen, viszont valós nyomós érv mellett... hát nem is tudom...

2016. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!