Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Lehetséges hogy nem is az...

Lehetséges hogy nem is az igazi szüleim a szüleim, és ázsiai vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy az lehetséges, hogy egy cseppet se hasonlítok a szüleimre, a bőröm sárga, a szemeim vágottak, mindenhol megjegyezték, hogy olyan vagyok, mint egy ázsiai.

Még egy Taxis is megkérdezte, hogy nem-e vagyok az, mert neki a fogadott lánya japán, és kiköpött olyan vagyok.

Akár milyen iskolában voltam, mindenhol kínainak csúfoltak. Egyszer osztály társaim is kérdezték anyutol, hogy "Néni ez a kislány kínai?"

Tényleg nem tudom mi van, de ez már zavar.

Meg három testvérem van, róluk van újszülöttként kép, rólam csak másfél éves korom óta.

Lehet hogy elcseréltek a korházba?

Vagy félig valamilyen ázsiai lehetek? Már felvetettem a rokonoknak, anyunak is, de kiröhögnek, hogy hülye vagyok. Mondja anyu is, hogy amint megszülettem már rám is tették a karszalagot, stb...

De akkor miért van ez...? Már tényleg nem értem.



2016. okt. 25. 18:11
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
64%
Képet teszel fel?
2016. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
97%
Nincs májgyulladásod véletlenül?
2016. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
93%
Kissé kamunak tűnik... Bár nekem is van olyan ismerősöm, akinek a szemei picit mandulavágásúak, egzotikusak. Pedig az ő szülei biztosan magyarok, és a távolabbi felmenői között sem tudok róla, hogy lennének külföldiek. Mondjuk neki van testvére, és hasonlítanak is egymásra, úgyhogy az örökbefogadást talán ki lehet zárni. :)
2016. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
84%
ne haragudj, de olyan jót nevettem, gyere pesten hallottam csopotba facere!nekem feldobta :)
2016. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
81%
Főzök neked ízletes lizset 😋
2016. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy osztálytársam, aki full ázsiainak néz ki, de semelyik felmenője nem volt az, és biztos nem fogadták örökbe.

De most is van egy barátnőm, aki ilyen vágott szemű, mintha Thaiföldön vagy Malajziában vagy nem is tudom hol született volna, de 100%, hogy nem örökbe fogadták, és nincsenek mongol felmenői.

De a magyar elég vegyes nép, az ősmagyarok állítólag eléggé mongoloidok voltak, azóta meg keveredtünk még vagy 15 másikkal, úgyhogy itt bárkiben bármilyen gének lehetnek. :D

2016. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
4%
Ki tudja,csak anyud nem tud róla, hogy egy szép éjszakája volt egy kinaival.
2016. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem csináltass "anyasági" vizsgálatot! :D :D :D
2016. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
0%
Vagy kamu vagy örökbefogadtak
2016. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Minden 4. ember kínai. A ti családotokban te vagy a 4.
2016. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!