Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Lehetséges hogy nem is az...

Lehetséges hogy nem is az igazi szüleim a szüleim, és ázsiai vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy az lehetséges, hogy egy cseppet se hasonlítok a szüleimre, a bőröm sárga, a szemeim vágottak, mindenhol megjegyezték, hogy olyan vagyok, mint egy ázsiai.

Még egy Taxis is megkérdezte, hogy nem-e vagyok az, mert neki a fogadott lánya japán, és kiköpött olyan vagyok.

Akár milyen iskolában voltam, mindenhol kínainak csúfoltak. Egyszer osztály társaim is kérdezték anyutol, hogy "Néni ez a kislány kínai?"

Tényleg nem tudom mi van, de ez már zavar.

Meg három testvérem van, róluk van újszülöttként kép, rólam csak másfél éves korom óta.

Lehet hogy elcseréltek a korházba?

Vagy félig valamilyen ázsiai lehetek? Már felvetettem a rokonoknak, anyunak is, de kiröhögnek, hogy hülye vagyok. Mondja anyu is, hogy amint megszülettem már rám is tették a karszalagot, stb...

De akkor miért van ez...? Már tényleg nem értem.



2016. okt. 25. 18:11
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
57%
28as...a Fold nem gombolyu :DDD
2016. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Több generációval korábbról is kiütközhetnek vonások. Nem is kell olyan "messzire" menni, hogy mongol ősök, elég ha kunok vagy jászok voltak, ezek a népek kevésbé keveredtek a magyarságon belül és erős mongolid vonásokat hordoztak anno.


Egyébként meg a szemtől és bőrszíntől eltekintve vannak hasonló vonásaid a szüleiddel, nagyszüleiddel?


A dolgot logikai oldaláról is megvizsgálva egy kicsit: akkor szoktak az emberek általában örökbe fogadni, ha valamelyik szülő fogamzásképtelen. Nos, te írtad, hogy van 3 testvéred.

2016. nov. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 tamás kulik válasza:
6%
23-as kimondta,hogy japán? xd azt irta ,hogy olyan mint egy ázsiai xd nem japán
2017. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, a legvalószínűbbet említette-e itt bárki, mindenesetre elmondom. Inkább kétszer olvasd, kérdező, mint egyszer se.


És szomorú téma, de ha tudni akarod, hogy esélyesen miért ez a helyzet, akkor tudni kell, hogy a legtöbb ember a világon titokban félre... szexel. Ha érted...


És igen kínos bevallani ezt, sok esetben.


Mert félnek a botránytól, szakítástól, és ha már teherbe esett a nő, akkor a gyermek érdekében hallgat, az általa megcsalt férjével való együtt maradás érdekében, hallgat arról, hogy egy másik férfival... hozta össze az apróságot...


És van olyan is ,amikor az anya nem tudja, kitől van agyerek, de a párja előtt nem veti fel, hogy közben mással is lefeküdt ő (a nő).


Szóval nem akarlak elkeseríteni, de a nagy számok törvénye alapján legalább 75 / 80 % az esélye, hogy anyud megcsalta apudat egy ázsiai férfival, és annak gyümölcse vagy te.


Ha már tudni szeretnéd, esélyesen miért ez a helyzet...


NAGYON NAGY százaléka az embereknek nem attól az apától van, akitől hiszi! Erről tudományos pl pszichológiai statisztikák is léteznek.


Nem tudom, hány %, de legalább az emberek 15 /20 % -ának nem az az apja, akiről hiszi. Lehet ez az arány akár 50% is, nem tudom, de minimum 15 / 20 %, a pszichológiai statisztikák szerint.

2017. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Érdekelne, hogy Milyen az a pszichológiai vizsgálat az, amiből megállapítják, hogy nem az az ember az apám, akit én annak hiszek?
2019. márc. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!