Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normális, hogy utálom az...

Normális, hogy utálom az unokatesómat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen gyűlölöm minden porcikáját,minden tulajdonságot ami benne van.


Egy városban lakunk és csak egy év van közöttünk,de úgy nőttünk fel,hogy ahol csak ért aljas és sunyi trükkökkel keresztbe tett nekem.


Nem egy barátom megkeresett,hogy miért nem szeret engem az unokatesóm,mert a hátam mögött folyton kibeszél engem társaságokban.Volt akit teljesen ellenem is fordított. Az illető még a facebookról is letörölt,pedig Én ismertem meg hamarabb azt a barátot,aki azóta az egyik legnagyobb s*ggnyalója az unokatesómnak.


Volt hogy egy barátnőmnél bepróbálkozott. A lány meg is mutatta a beszélgetést,ahol randizni hívja a lányt a rokon,és a lány elhajtotta a francba.


Akiről tudja,hogy engem nem szeret a városban,azzal szánt szándékkal elkezd haverkodni,hétvégente kocsmázni,és az ezekről készült képeket szépen kiposztolja facebookra hogy lássam.


Alakuló kapcsolatokba rondított bele,hogy kiszimatolta hol leszek a lánnyal és csak azért is beült oda pár haverjával,hogy akkor lógjunk együtt,és azzal a mesterkélt "társaság közepe" stílusával szépen elrontotta az egész randit.

Mikor felvetettem,hogy mi inkább megyünk máshova bemószerolt a rokonoknak,hogy Én őt mennyire utálom,akik mindenben Őt támogatják,és neki adnak igazat!


Egyszerűen már nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel. Nyaralásokra nem megyek,mert ahova Én megyek oda jön Ő is.Hétvégente ahova járok haverokkal ott szintén megjelenik.

Családi rendezvények csak róla szólnak,amiktől már hányok.

Azokra sem nagyon járok,amik által nem egy rokon vérig sértődött és megharagudott rám.


Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?


22/F


2016. nov. 6. 03:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet az, hogy az unokatesódnak felnőtt létére ENNYIRE nincs saját élete?? Nem dolgozik, nem tanul? Beteges, hogy ennyire rajtad lóg és egyetlen célja, hogy téged tönkretegyen.
2016. nov. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Egyetemen tanul,és csütörtökön már otthon eszi a fene vasárnap estig.
2016. nov. 6. 04:18
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Bizonyos körökben a gyűlölet természetes.
2016. nov. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Amíg olvastam az írásokat, azt hittem, max. 16 éves vagy.

Ha te valakivel megbeszélsz egy randit, azt más hogy a búbánat van tudja kiszimatolni?

2016. nov. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
83%

En is hsonlokeppen erzek. Igaz,en csak 14,mig O 16 eves.

Amikor latogatoba jonnek nagymamamhoz mindent osszehazudozik,hogy a mos,foz takarit a csaladjara.hazudik a tanulmanyi eredmenyeirol,a 20 eves baratjarol viszont nem szamolt be,ugy latta meg a kepet a neten mama . Ezutan , hirtelen engem,apamat es anyat is torolte a profiljabol...

ja es rolam is mindenfelet terjeszt,de nem csak a rokonsagnak,hanem a telepulesem lakoinak is...

nyugi,nem vagy egyedul!!!:( SAJNOS!!!

2016. nov. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Olvass be neki! Ne engedd már magad! Vagy csapd le! :D A lényeg hogy olyan embereket kerülj aki az ő társaságban van és ilyen embereknek még véletlenül se mondj semmit magadról vagy bármilyen magánéleti dolgokról..

Szó szerint vedd levegőnek és próbáld meg valahogy ki hagyni őt az életedből.

2016. nov. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
a programjaidat NE töltsd föl a facebookra, és akkor nem fogja tudni, hol vagy.
2016. nov. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

3-4 haverral összeállni, csuklya a fejre.

Csütörtök este hazaér az egyetemről, a pályaudvar mögött elkapni, egy kicsit megverni (annyira, hogy haza tudjon menni).

Ezt addig csinálni, míg normálissá nem válik.

Tuti siker.

2016. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Elég huzatos az unokatesód, de 22 évesen nehogy már ne tudd vagy megoldani, vagy leszarni! Azt hittem, 13-14 éves vagy...
2016. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom hogy vagytok vele, én már rég megvettem volna.
2016. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!