Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy választhatnám szét őket?

Hogy választhatnám szét őket?

Figyelt kérdés
A húgom informatikus, és elég jól keres. 3 évvel ezelőtt összejött egy olyan pasival, aki csak minimálbért keres, és semmilyen végzettsége nincs, hogy kitörjön abból, hogy kitörjön abból, hogy egy gyári munkás. Sajnos 1 évvel ezelőtt összeházasodtak. Hiába próbáltam lebeszélni erről a húgomat, sajnos nem sikerült. :( Állandóan ő fizet mindent. Mikor mennek nyaralni azt is ő fizeti, ami szerintem elég gáz, mert ez a férfi dolga lenne. Szerintetek, hogy választhatnám szét őket?

2016. dec. 8. 18:58
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Meg a ruhája nagyrészét is ő fizeti, meg azóta a sógorom sokkal jobban költekezik. Nevetséges, hogy a húgom pénzéből vesz neki ajándékokat...
2016. dec. 8. 19:00
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Ha a hugodnak jó,mi közöd van hozzá?
2016. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
98%
Ne avatkozz bele, ha neki jó így! Nem minden a pénz, nem csak olyan párok élhetnek boldogan, ahol a két fél pont azonos anyagiakkal rendelkezik.
2016. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Mi az hogy a férfi dolga lenne fizetni? Már rég nem az őskorban élünk, női egyenjogúság van, nekünk nőknek is ugyan annyiba kerül fizetni mint egy férfinak.
2016. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
98%
Mi közöd az ő életükhöz!?
2016. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Házasoknál a pénz közös, még akkor is, ha egyikük nem jár dolgozni.Itt pedig a sógorod is dolgozik.

Törődj a saját dolgoddal!

2016. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a házasságban nincs olyan,hogy enyém meg tiéd.Mi sem egyforma bért keresünk a férjemmel,de közös a számlánk.Mi az,hogy a nővéred fizet mindent.Gondolom van a férjének is fizetése,és abból meg kifizetnek mást.
2016. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%

90% hogy troll kérdés, de ha nem, akkor gratulálok, egy igazi anyagias, furkálódó féreg vagy. Nem mindegy neked, hogy mi teszi a húgod boldoggá?

Semmivel sem különösebb ez az eset, mint amikor a férfi keres többet és ő ad be nagyrészt a kasszába. Annak, hogy kinek milyen nemi szervei vannak, semmi köze ahhoz, hogy hogyan rendezik a pénzügyeiket a családjukban.

2016. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%

" ő fizeti, ami szerintem elég gáz, mert ez a férfi dolga lenne."


Azt csak a férfiakat anyagilag kihasználó lotyók hangoztatják.

Egy normális értékrendű nő nem várja ezt el.

Amúgy semmi közöd nincsen hozzájuk, mert csak az ő dolguk.

2016. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
39%

Ha ettől függetlenül boldogok, akkor ne váljanak szét.

Tényleg furcsa (és szerintem taszító is egy kicsit),ha a nő tartja el a férfit anyagilag.

De az,hogy jól kijöjjenek sokkal fontosabb.

2016. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!